Світоліна пройшла до півфіналу турніру в Дубаї

Перша ракетка України Еліна Світоліна пройшла до півфіналу тенісного турніру Dubai Duty Free Tennis Championships.

Про це повідомляє  ONLINE.UA  з посиланням на  Великий теніс України.

У матчі чвертьфіналу Світоліна грала з Коко Ванведе з США і виграла у нього з рахунком 6-4 1-6 6-2.

На початку гри тенісистка багато помилялася і сильно нервувала, але у вирішальний момент змогла взяти контроль над собою. У другій партії гри вона змогла виграти лише один гейм, але відігралася в останній партії.

"Дуже важкий матч. Рада, що змогла довести його до перемоги на своїй подачі", - так розповіла Еліна Світоліна в інтерв'ю.

Як повідомляв ONLINE.UA, перша тенісистка України  зараз тренується у Жюстін Енен, - бельгійської тенісистки, яка раніше очолювала світовий рейтинг.