Україна завоювала "золото" і "срібло" на старті чемпіонату Європи з біатлону: опубліковано фото

У словенській Поклюці стартував чемпіонат Європи з біатлону серед юніорів. І в перший день скарбничка України поповнилася двома медалями - золотою і срібною.
Як повідомляє ONLINE.UA, Анастасія Меркушина виграла індивідуальну гонку на 12,5 км, а Антон Дудченко став срібним призером в індивідуальній гонці на 15 км.
ДІВЧАТА. Запорукою успіху Насті стали ідеальна стрільба і хороший хід. На фініші українка на 35 секунд випередила німкеню Крістін Майєр і на 49 секунд - француженку Олену Арно.
Ще дві українки потрапили в топ-20. Яна Пустовалова і Марія Кручова фінішували на 16-му і 18-му місцях відповідно. Обидві біатлоністки зробили по три промахи.
Чотири штрафних хвилини і 24-е місце у Сніжани Тісеєвої. А Анна Кривонос могла б поборотися за медалі, якби не 6 промахів. Показавши гарний хід, глуховчанка зробила занадто багато помилок на стрільбі. Кривонос посіла підсумкове 28-е місце.

ХЛОПЦІ.

Антон Дудченко припустився лише однієї помилки на вогневих рубежах, що не завадило йому вибороти "срібло". Українець, показавши сьомий час чистого ходу, пропустив тільки білоруса Віктора Кривка.

Віталій Труш також міг поборотися за трійку, але його підвела точність (4 промахи).

Наступні гонки пройдуть 19 березня. Будуть розіграні медалі в спринті. А завершиться чемпіонат гонками переслідування 20 березня.

КУБОК СВІТУ.

У російському Ханти-Мансійську стартував останній етап Кубка світу. Відбулася жіноча спринтерська гонка. Краща з українок - Олена Підгрушна - посіла сьоме місце.

У п'ятницю відбудеться чоловічий спринт.