Ярмоленко забив чудовий гол у ворота "драконів": опубліковано відео

Форвард збірної України Андрій Ярмоленко забив красивий м'яч в ворота збірної Уельсу.

Як повідомляє ONLINE.UA, Ярмоленко відзначився на 28-й хвилині зустрічі після розіграшу стандарту.

Руслан Ротань зі штрафного м'яко накинув в штрафну, а Ярмоленко зльоту з неробочої правої пробив в ближній кут. Голкіперу "драконів" Хеннесі довелося діставати м'яч з сітки.

Це 23-й гол Ярмоленко за збірну України.

ДИВІТЬСЯ: Футболіст "Вереса" забив фантастичний гол у чемпіонаті України: опубліковано відео

Відзначимо, що після першого тайму Україна обіграє "драконів" з рахунком 1:0. ONLINE.UA веде  онлайн-трансляцію матчу УКРАЇНА - УЕЛЬС.