Найкраща тенісистка України стартувала на US Open з важкої перемоги

Найкраща тенісистка України і 19-а ракетка світу Еліна Світоліна почала US Open з трудової перемоги.
Як повідомляє ONLINE.UA, Світоліна у трьох сетах перемогла 110-у ракетку світу Менді Мінеллі з Люксембургу - 6:7 (5:7), 6:0, 6:2.
У першому сеті Світоліна програвала 3:5. Потім взяла три підряд гейми, але на своїй подачі дозволила суперниці перевести партію на тай-брейк, де і програла сет.
Другу партію Світоліна провела дуже впевнено, дістаючи важкі м'ячі. Українка "всуху" виграла сет за 23 хвилини.
Вирішальну партію Світоліна провела також впевнено. Повела 4:1 і довела матч до перемоги.
За рахунку 5:2 Еліна зробила другий брейк в сеті, реалізувавши матч-бол з третьої спроби.
Відзначимо. що матч тривав майже дві години (1:51).
В 1/32 фіналу Світоліна зіграє з американкою Лорін Девіс (105-я ракетка світу), яка в трьох сетах обіграла білоруську Олександру Сасновіч - 6:2, 4:6, 7:5.
Нагадаємо, раніше до другого кола вийшли  Сергій Стаховський, який виграв 5-сетовий трилерЛеся Цуренко, яка створила сенсацію, і  Катерина Бондаренко, яка переграла тайванку.