Реал - Барселона - 2-3: онлайн матчу і відео голів

У центральному матчі 33-го туру чемпіонату Іспанії "Реал" удома поступився "Барселоні".

ONLINE.UA вів онлайн-трансляцію зі стадіону "Сантьяго Бернабеу".

Нагадаємо, що серед тижня команди зіграли чергові матчі у Лізі чемпіонів. "Реал" прийшов "Баварію", а "Барселона" поступилась "Ювентусу".

2:3 Ліонель Мессі, 90+2'(Хорді Альба)

Попередження: Карлос Каземіро, 12'; Самуель Юмтіті, 39'; Матео Ковачіч, 81'; Лео Мессі, 90+3'

Вилучення: Серхіо Рамос, 77'

Реал: 1. Навас - 12. Марсело, 6. Хосе Ігнасіо Начо, 2. Карвахаль, 4. Серхіо Рамос - 19. Модріч, 8. Кроос, 14. Каземіро (16. Ковачіч, 70') - 11. Бейл (20. Марко Асенсіо, 40'), 7. Роналду, 9. Бензема (10. Хамес Родрігес, 82')

Запасні: 13. Касілья, 23. Даніло, 22. Іско, 21. Мората

Барселона: 1. тер Штеген - 18. Альба, 23. Юмтіті, 3. Піке - 20. Серхі Роберто (21. Андре Гомеш, 70'), 4. Ракітіч, 5. Серхіо Бускетс, 8. Іньєста - 10. Мессі, 9. Луїс Суарес, 17. Алькасер

Запасні: 13. Сіллессен - 14. Маскерано, 19. Дінь, 7. Арда Туран, 6. Деніс Суарес, 28. Аленья

_________________________________________________________________________________

90+3 хв. ВСЕ! БАРСЕЛОНА ВИРВАЛА ПЕРЕМОГУ В ЕЛЬ-КЛАСИКО. ТЕПЕР БАРСЕЛОНА НА ПЕРШОМУ МІСЦІ, АЛЕ У РЕАЛУ Є ТРИ ОЧКИ В ЗАПАСІ

90+2 хв. багатоходівку "Барселони" влучним ударом завершив Мессі

90+2 хвГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Мессі

90 хв. дві хвилини компенсував голкіпер

88 хв. потужно пробив Асенсіо - м'яч відбив тер Штеген

85 хв. Марсело виконав прострільну передачу з лівого флангу на Хамеса. Той відірвався від Бускетса і відправив мяч у ближній верхній кут

85 хвГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Хамес

83 хв. дивом Мессі не забив. На удар аргентинця зреагував Навас

82 хв. Хамес Родрігес вийшов замість Бензема

80 хв. Піке опинився на місті центрфорварда. Потужно пробив - Навас м'яч відбив

77 хв. дуже грубо проти Мессі зіграв Серхіо Рамос - пряма червона

75 хв. Роналду б'є з лінії карного майданчика. М'яч спокійно піймав тер Штеген

73 хв. дуже класний удар Ракітіча з 16-ти метрів з лівої ноги. М'яч влетів у ліву дев'ятку

73 хвГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Ракітіч

72 хв. Асенсіо увірвався у карний майданчик і пробив - м'яч піймав тер Штеген

71 хв. на "Сантьяго Бернабеу" сьогодні 81044 глядачі

70 хв. Андре Гомеш міняє Пако Алькасера

70 хв. замість Каземіро вийшов Ковачіч

68 хв. чудовий момент у Суареса. Іньєста блискучим пасом вивів Луїса на ударну позицію. Луїс б'є зльоту - мяч відбив Навас

67 хв. супершанс марнує "Реал". Бензема віддав м'яч направо на Асенсіо. Марко міг бити сам, але викотив під удар Роналду. Кріштіану у падінні против вище воріт

67 хв. Роналду невдало пробив ножицями після подачі Асенсіо

65 хв. каталонці потроху притискають "Реал" до воріт. "Барселоні" перемога потрібна наче повітря

57 хв. Мессі видав розкішний пас на Суареса, але Луїс невдало обробив м'яч

55 хв. Алькасер опинився на вістрі. Удар з 12-ти метрів і "Реал" рятує Навас

48 хв. Кроос м'яко подає в сторону Роналду, але португалець до м'яча не дотягнувся

47 хв. дуже гостра подача Карвахаля на Роналду, але Піке в підкаті вибив м'яч

22:48. поновлюється гра. Гості розіграли м'яч в центрі поля

45+3 хв. перерва

45+2 хв. після розіграшу кутового Мессі замикав дальню стійку, але не влучив у ворота

41 хв. міг Мессі забивати другий м'яч, але його удар виявився неточним

40 хв. вимушена заміна у господарів. Замість Бейла вийшов Марко Асенсіо

39 хв. перша жовта для гостей. Це Юмтіті не за правилами зіграв проти Роналду

33 хв. Мессі майстерно розібрався з обороною "вершкових" і розстріляв Наваса

33 хвГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Мессі

28 хв. Марсело виконав навісну подачу з глибини. Серхіо Рамос пробив зльоту і потрапив у стійку. Мяч відскочив до Каземіро, який ударом в дотик з кількох метрів розстріляв ворота

28 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Каземіро

23 хв. Роналду б'є у дотик - м'яч летить вище

20 хв. багато боротьби і замало, власне, футболу

12 хв. попереджено Каземіро за фол проти Іньєсти

11 хв. відповідь Королівського клубу. Здалеку б'є Роналду - неточно

10 хв. перший епізод створили гості. Суарес пробив з-за меж карного майданчика - поруч зі стійкою

5 хв. з перших хвилин мадридці заволоділи територіальною перевагою

21:46. починається гра

21:45. перфоманс фанатів "Реалу"

21:43. лічені хвилини до початку зустрічі

21:15. Зінедін Зідн і Луїс Енріке виставили бойові склади. У "синьо-гранатових" відсутній дискваліфікований Неймар

17:50. Шановні футбольні вболівальники і читачі ONLINE.UA! Раді вітати вас на сторінці онлайн-трансляції матчу 33-го туру чемпіонату Іспанії РЕАЛ - БАРСЕЛОНА