"Червоні бики" сенсаційно виграли Лігу УЄФА: з'явилося відео

Австрійська команда "Ред Булл Зальцбург" - переможець Ліги УЄФА 2016/17 серед футболістів до 19 років.

Як повідомляє ONLINE.UA, у фіналі "червоні бики" сенсаційно обіграли португальську "Бенфіку" з рахунком 2:1.

Лісабонські "орли", які були номінальними господарями фінального матчу, відкрили рахунок у середині першого тайму. На 29-й хвилині Жозе Гомеш головою відправив м'яч у сітку після подачі штрафного у виконанні Жоау Філіпе.

Дивіться: Результати жеребкування 1/2 фіналу Ліги Європи

"Бики" переломили хід зустрічі упродовж чотирьох хвилин. На 72-й хвилині Дака Петсон зрівняв рахунок, а на 76-й хвилині Александер Шмідт приніс "бикам" перемогу у Лізі УЄФА. У обох гольових атаках результативні передачі віддав Ханнес Вольф.

У півфіналі "Ред Булл Зальцбург" здолав однолітків з "Барселони" (2:1), а "Бенфіка" виявилась сильнішою за мадридський "Реал" (4:2).

Дивіться: Результати жеребкування 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Нагадаємо, що київське "Динамо" дісталося до 1/8 фіналу, де поступилося "Аяксу".