"Орли" вперше за 11 років вийшли у фінал Кубка Німеччини: дивіться відео

Визначився перший фіналіст Кубка Німеччини з футболу. Ним став франкфуртський "Айнтрахт", який в серії пенальті здолав гладбаську "Боруссію".

Як повідомляє ONLINE.UA, основний час матчу закінчився з рахунком 1:1. В серії пенальті "орли" переграли суперника з рахунком 7:6.

Першими у Менхенгладбаху забили гості. На 15-й хвилині відзначився Талеб Тавата.

Господарі відігралися в компенсований час до першого тайму. Другу "одиничку" на табло "запалив" Йонас Хофман.

Більше голів з гри глядачі не побачили, тож довелося пробивати післяматчеві пенальти.

По 6 ударів команди виконали бездоганно. Першу помилку зробив захисник "Боруссії" Андреас Крістенсен, але й Гільєрмо Варела свою спробу не реалізував. Не забив і Джібріль Соу, а шведський нападник Бранімір Хргота вивів "Айнтрахт" у фінал.

Другий фіналіст Кубка Німеччини визначиться сьогодні у протистоянні "Баварії" та дортмундської "Боруссії".

Дивіться: Турнірна таблиця чемпіонату Німеччини 2016/17 з футболу

Цікаво, що "орли" зіграють у фіналі Кубка Німеччини вперше з 2006 року.

Востаннє "Айнтрахт" вигравав турнір у далекому 1988 році. Всього ж команда з Франкфурту-на-Майні вигравала Кубок Німеччини чотири рази.