Футболіст збірної Англії забив божевільний автогол на Чемпіонаті світу: опубліковано відео

Захисник молодіжної збірної Англії Фікайо Томорі став автором дуже курйозного автоголу у матчі з командою Гвінеї у другому турі групового раунду на Чемпіонаті світу-2017 серед гравців до 20-ти років.

Як повідомляє ONLINE.UA, Томорі вразив власні ворота ударом з центру поля.

Дивіться: Африканський голкіпер забив найсмішніший автогол в історії футболу: відео курйозу

На 59-й хвилині під пресингом суперника захисник віддавав пас своєму голкіперу Діну Хендерсону. Той не чекав передачі і не зміг зупинити м'яч, який влетів у ворота.

Завдяки цьому голу Гвінея заробила нічию. За шість хвилин до божевільного автоголу рахунок відкрив капітан англійців Льюїс Кук.

Дивіться: В чемпіонаті України забили автогол "всіх часів і народів": з’явилося відео

У турнірній таблиці групи А англійці йдуть на другому місці з чотирма очками. У першому турі "леви" розгромили Аргентину (3:0). Лідирують господарі чемпіонату - команда Республіки Корея. Корейці перемогли гвінейців та аргентинців. У південноамериканців останнє місце і мізерні шанси на вихід з групи.