Арсенал - Челсі - 2-1: онлайн фінального матчу Кубка Англії

У фінальному матчі Кубка Англії "Арсенал" переміг "Челсі".

ONLINE.UA вів онлайн трансляцію зі стадіону "Уемблі".

Арсенал завоював рекордний 13-й Кубок Англії.

Додамо, що сьогодні був другий в історії фінал між Арсеналом і "Челсі". У 2002 році "каноніри" здолали "аристократів" з рахунком 2:0.

2:1 Аарон Ремзі, 78'(Олів'є Жиру)

Попередження: Начо Монреаль, 9'; Роб Холдінг, 54'; Віктор Мозес, 57'; Н'Голо Канте, 60'; Граніт Джака, 81'; Франсіс Коклен, 83'

Вилучення: Віктор Мозес, 68'

Арсенал: 13. Оспіна - 24. Бельєрін, 18. Начо Монреаль, 4. Мертезакер, 16. Холдинг - 15. Окслейд-Чемберлейн (34. Коклен, 83'), 8. Ремзі, 29. Джака, 11. Озіл - 23. Уелбек (12. Жиру, 77'), 7. Алексіс Санчес

Запасні:  33. Чех - 35. Ель-Ненні, 9. Лукас Перес, 14. Уолкотт, 17. Івобі

Челсі: 13. Куртуа - 3. Маркос Алонсо, 24. Кехілл, 30. Давид Луїс, 28. Сесар Аспілікуета - 15. Віктор Мозес, 7. Н'Голо Канте, 21. Матіч (4. Сеск Фабрегас, 61'), 10. Азар - 11. Педро Родрігес (22. Вілліан, 72'), 19. Дієго Коста

Запасні: 1. Бегович - 5. Зума, 6. Аке, 26. Террі, 23. Міши Батшуайї

____________________________________________________________________

90+5 хв. ВСЕ! АРСЕНАЛ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ КУБКА АНГЛІЇ

90+3 хв. замість Санчеса вийшов Ель-Ненні

90+3 хв. "каноніри" тягнуть час, як можуть

90 хв. чотири хвилини компенсував Тейлор. Є ще час у "аристократів"

89 хв. "Челсі" атакує всією командою

88 хв. Батшуайї вийшов замість Кости

87 хв. контратака "канонірів". Озіл на замаху прибрав захисника і пробив - стійка врятувала гостей

86 хв. Оспіна дивом рятує "канонірів" після удару Кости с 10-ти метрів

84 хв. Бельєрін увірвався в карний майданчик з висячим на плечах Кехіллом і пробив у дальній кут - у ворота не влучив

83 хв. не встиг французький півзахисник з'явитися на полі, як отримав жовту картку

83 хв. Коклен вийшов замість Окслейда-Чемберлейна

82 хв. Вілліан виконує подачу зі стандарта справа на ближню стійку, а Давід Луїс б'є головою - повз ворота

81 хв. попереджено Джаку

78 хвГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Ремзі

76 хвГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Коста

74 хв. Кехілл б'є головою після подачі з кутового - вище воріт

72 хв. замість Педро вийшов Вілліан

72 хв. "каноніри" на кілька хвилин закрили гостей в карному майданчику - били, били, та не забили

68 хв. догралися "аристократи". Мозес відверто малював пенальті на очах у Ентоні Тейлора і арбітр одразу показав йому "гірчичник", який став другим для нігерійця. "Челсі" у меншості

65 хв. Куртуа рятує "Челсі" після підступного удару Бельєріна з лінії карного майданчика у лівий нижній кут

61 хв. а тепер перша заміна у "Челсі": легенда "Арсеналу" Сеск Фабрегас вийшов замість Матіча

60 хв. жовту картку отримав і Канте

59 хв. дали пробити Педро з лінії карного майданчика. Але, на щастя "канонірів" іспанець не влучив у лівий кут

57 хв. за грубу гру проти Уелбека попереджено Мозеса

55 хв. "Арсенал" втік в контратаку три в один. Бельєрін міг забивати сам, але віддав неточну передачу - м'яч перехопив Куртуа

54 хв. Холдінг попереджений за підніжку проти Сілви

51 хв. на високій швидкості увірвався в карний майданчик "канонірів" Мозес - потужний удар. М'яч відбив Оспіна

49 хв. з-за меж карного майданчика пробив Канте - невеликий рикошет і м'яч в руках Оспіни

48 хв. двічі поспіль б'є Педро - удари іспанця блокують Мертезакер і Ремзі

20:36. Тейлор дає свисток про початок другого тайму

20:35. "Уемблі" вже готовий до другого тайму, а ви?

45+2 хв. Тейлор відправляє команди у роздягальні - перерва. Уххх, футболістів "Челсі" чекає серйозна розмова з Антоніо Конте

45+2 хв. небезпечний штрафний у "синіх". 20 метрів до воріт. Б'є Алонсо - вище

45 хв. дві хвилини компенсував Тейлор до першого тайму

39 хв. Педро з 15-ти метрів намагався поцілити у праву дев'ятку - пробив вище

36 хв. Санчес вискочив один на один справа, але не зміг як слід пробити з гострого кута

35 хв. нагадаємо, що для "Арсеналу" цей фінал - можливість хоч якось скрасити невихід у Лігу чемпіонів, а "Челсі" ж може сьогодні зробити золотий дубль

34 хв. дуже цікава гра з великою кількістю небезпечних моментів

32 хв. Джака потужно пробив зльоту з-за меж карного майданчика - Куртуа рятує, відбиваючи на кутовий

29 хв. як же знову не щастить господарям. Уелбек обігрався з Санчесом, вискочив сам на сам з Куртуа, пробив. М'яч від руки бельгійського голкіпера летів у ворота, але Кехілл вибив з лінії

28 хв. Оспіна рятує "канонірів" після потужного удару Кости в упор. Голкіпер отримав болісний удар в лице, але готовий продовжити гру

25 хв. "Челсі" поступово прибрав ініціативу до своїх рук, але грузнуть "аристократи" в оборонних редутах "канонірів"

18 хв. диво рятує "Челсі". Після подачі кутового Уелбек пробив головою - мяч потрапив у дальню стійку і відскочив до Ремзі, але Аарон цього явно не очікував і в пустий кут воріт не пробив

16 хв. фантастика! Санчес випередив Давіда Луїса, проскочив Куртуа і бив у порожні ворота, але м'яч з лінії виніс Кехілл, який був під пресингом Уелбека

15 хв. перша небезпечна атака номінальних гостей. Скидку Азара замикав Коста, але під м'яч кинувся захисник

14 хв. Санчес наносить потужний удар здалеку - м'яч просвистів над поперечиною

12 хв. поки "каноніри" діють активніше

9 хв. за фол проти Педро попереджено його співвітчизника Начо Монреаля

5 хв. таки зараховує гол Тейлор. Санчес віддавав у карний майданчик високий пас на Ремзі. Валлієць був у офсайді, але сам Санчес вискочив на м'яч і пробив повз Куртуа у дальній кут воріт. Лайнсмен спочатку підняв прапор, але пояснив Тейлору, що Ремзі не торкався м'яча

5 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Санчес

4 хв. забиває Алексіс Санчес. Але Тейлор біжить радитися з лайнсменом

4 хв. перший кутовий у господарів. Подача в руки Куртуа

19:33. "аристократи" почали гру в центрі поля

19:32. грі передує хвилина мовчання в пам'ять жертв теракту в Манчестері