Ярмоленко допоміг збірній світу виграти останній матч на легендарному стадіоні: з'явилося відео

Форвард київського "Динамо" Андрій Ярмоленко взяв участь у матчі Легенд "Атлетіко" і збірної світу, забивши один з голів у ворота мадридського клубу.

Як повідомляє ONLINE.UA, це була остання гра на легендарному стадіоні "Вісенте Кальдерон".

Ярмоленко зіграв за збірну світу весь другий тайм і забив третій гол у ворота "Атлетіко". Ідеальну передачу динамівцю віддав знаменитий мексиканець Куатемок Бланко.

Збірна світу перемогла "Атлетіко" з рахунком 5:4.

У середині другого тайму світові зірки перемагали "індіанців" з рахунком 5:1, але господарі зуміли скоротити відставання до мінімуму.

Дивіться: "Імператор" Тотті зворушливо попрощався з футболом: опубліковано відео

Зазначимо, що один з голів у ворота мадридського клубу забив легендарний колумбійський воротар Рене Ігіта. Він майстерно реалізував пенальті у першому таймі, забивши переможний гол.