Українська біатлоністка отримала "бронзу" на етапі Кубку світу

Українська біатлоністка Віта Семеренко здобула третє місце на спринтерській гонці третього етапу Кубка світу з біатлону у Франції.

Відповідне відео було опубліковано на каналі YouTube, повідомляє ONLINE.UA.

Відзначається, що на дистанції в 7,5 кілометрів всього виступило 93 спортсменів, з яких Віта Семеренко фінішувала третьою, поступившись представниці Словаччини Анастасії Кузьміній 41,4 секунди (42 хвилини 57,4 секунди), і німецькій спортсменці Лаурі Дальмаєр 7,5 секунд.

У той же час, Валя Семеренко прибула до фінішу сьомою з відставанням в хвилину і 6,8 секунд.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше українська біатлоністка Ольга Абрамова домоглася скасування дискваліфікації.