Чорний кіт перервав матч англійської Прем'єр-ліги і став зіркою мережі: відео курйозу

У Великій Британії під час матчу англійської Прем'єр-ліги стався курйоз - в розпал гри на поле вибіг чорний кіт, який перервав гру на кілька хвилин. Кот-"форвард" став зіркою мережі, над його дебютом на футбольному полі сміються користувачі, повідомляє ONLINE.UA.

На відео, яке переглянули майже 1,3 млн користувачів мережі, видно, як кіт бігав по полю протягом декількох хвилин, після чого втік під трибуни під бурхливі овації уболівальників. У соцмережі його назвали "найкращим форфардом" цієї гри, підкреслюючи, що кіт провів більше часу на половині поля "Вулверхемптона", ніж гравці "Евертона". Деякі з фанатів навіть приписали коту позицію форварда і оцінили його вартість в 6,5 млн фунтів.

Смішний курйоз з котом на футбольному полі стався під час матчу між "Евертоном" і "Вулверхемптоном", який завершився перемогою останніх з рахунком 1:3.

Раніше ONLINE.UA писав, як рудий кіт на прізвисько Лісіо став справжньою зіркою мережі. Він прославився під час інтерв'ю свого господаря, польського історика і політолога Єжи Таргальского.