Українка Світоліна розгромила американку в чвертьфіналі супертурніру в ОАЕ: опубліковано відео

Українська тенісистка Еліна Світоліна впевнено вийшла в півфінал престижного турніру Dubai Duty Free Tennis Championships з призовим фондом $2,666 млн.
Як повідомляє ONLINE.UA, в чвертьфіналі українка, посіяна на турнірі під номером 7, в двох сетах розгромила американку Лорін Девіс - 6: 0, 6: 4.
Дивіться: Укра їнські тенісистки здобули фантастичну перемогу над Росією в фіналі Кубка Європи: опубліковані фото
Матч тривав 65 хвилин. Світоліна реалізувала 5 брейк-пойнтів з 11-ти, віддавши в другому сеті одну свою подачу.
Це була четверта зустріч між тенісистками і рахунок протистояння - 4: 0 на користь Світоліної.

У півфіналі українка побореться з переможницею матчу між першою ракеткою турніру німкенею Анжелікою Кербер і хорваткою Анею Конюх.

Дивіться: Укра їнський тенісист Долгополов сенсаційно виграв престижний турнір: опубліковані фото
Відзначимо, що Катерина Бондаренко дійшла до 1/8 фіналу, де у впертій боротьбі поступилася данці Каролін Возняцкі - 6: 3, 2: 6, 3: 6.