"Чорноморець" програв "Металург"

|  Спорт   |   Читать на русском

Одесити не мали проблем у поєдинку 11-го туру проти запорізького "Металурга", передає isport.ua.

"Чорноморець" — "Металург" 5: 2

Голи: Кабаєв, 1, Стариков, 4, Куценко, 17, Калитвинцев, 59, Мурашов, 82 — Платон, 44, 72

"Чорноморець": Боровик, Слинкин, Мартиненко, Хочолава, Куценко, Калитвинцев, Данченко, Філімонов (Шаповал, 90), кабани, Стариков (Мурашов, 65), Коркішко (Ковалець, 46).

"Металург": Шеремета, Лисицький, Пашаєв, Каплієнко, Попов (Помазан, 82), Жураховський, Кулинич, Орелесі, Гвільям, Татарка (Ігнатенко, 90), Платон.

Попередження: Мартиненко

"Металурги" на старті поєдинку наробили стільки помилок, що їх вистачило б, мабуть, на кілька матчів. Вже на першій хвилині гості дозволили просочитися по правому флангу оборони Калитвинцеву, подачу якого головою завершив Кабаєв. Через чотири хвилин рахунок був 2: 0, а на 17-й у ворота Шеремети влетів третій м’яч. Підопічні Анатолія Чанцева не змогли впоратися з агресивністю і позамежною самовіддачею моряків. Гарний у грі протягом усього матчу був Калитвинцев. На початку другого тайму Владислав забив сам після чудового обвідного удару в дальній кут воріт. Не можна сказати, що гості здалися на милість переможця. Платон по ходу битви двічі зумів засмутити Боровика. Слід зазначити слабку гру одеських захисників в цих епізодах. Веселу перестрілку ближче до фінішу зустрічі завершив Мурашов, сміливо зіграв у штрафному майданчику суперника. Хороший пас йому віддав Філімонов. В цілому потрібно сказати, що обидві команди жахливо діяли в обороні, порадувавши уболівальників відчайдушним атакуючим футболом. У рамку воріт спільними зусиллями було нанесено 18 ударів, а всього по рамці — 30 пострілів.
Джерело: isport.ua