"Динамо" провалило матч із "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів: відео голів

Київське "Динамо" програло в першому матчі 1/8 фінала Ліги чемпіонів англійському "Манчестер Сіті". Чемпіони України поступилися на своєму полі з рахунком 1:3.
Результат зустрічі багато в чому визначив перший тайм, в якому гості забили два м'ячі.
На 15-й хвилині після подачі Туре з кутового відзначився Серхіо Агуеро, а на 41-й рахунок подвоїв Давид Сілва. Крім того, в першій половині гри кияни змушені були зробити заміну - травмувався Денис Гармаш.
У другому таймі господарі скоротили розрив у рахунку до мінімуму - забив Віталій Буяльський. Але на останніх хвилинах зустрічі остаточний рахунок встановив один з лідерів "Ман Сіті" Яя Туре - 1:3.
Після провальної першої зустрічі у "Динамо" залишаються невисокі шанси на загальний успіх. Матч-відповідь відбудеться в Манчестері 15 березня.
"Динамо" - "Манчестер Сіті": відеоогляд матчу

В іншій зустрічі ігрового дня в ЛЧ ПСВ і мадридський "Атлетіко" зіграли внічию 0:0.