"Динамо" впевнено обіграло "Дніпро" в матчі Прем'єр-ліги: відео голів

У Києві закінчився матч 17-го туру  футбольної Прем'єр-ліги України  між місцевим футбольним клубом "Динамо" і дніпропетровським "Дніпром", в якому "Динамо" перемогло з рахунком 2:0.

Про це повідомляє ONLINE.UA.

Значної переваги гравці "Динамо" досягли ще в першому таймі, оскільки переконано рухалися до перемоги.

Лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко забив перший гол на 20-й хвилині, перехопивши відбитий воротарем "Дніпро" м'яч і головою відправивши його в ворота.

На 39-ій хвилині гравець "Дніпра" Папа Гуйє, намагаючись зупинити м'яч, який вів Олег Гусєв, пробив йому в ногу, через що м'яч полетів у ворота. Воротар "Дніпра" на той момент покинув ворота, через що м'яч безперешкодно влучив у ворота.

У другому таймі гравці "Динамо" спокійно довели матч до перемоги.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше  дніпропетровський "Дніпро" розгромив дніпродзержинську "Сталь" в Кубку України.