Мілевський допоміг своїй команді здобути перемогу: опубліковано відео

Гольова передача Артема Мілевського допомогла "Конкордії" здобути перемогу в першому матчі плей-офф раунду за виживання в чемпіонаті Румунії.
Як повідомляє ONLINE.UA, матч "Конкордія" - "Університатя Крайова" закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0.
Гольову атаку футболісти "Конкордії" провели на 10-й хвилині. Мілевський здорово зіграв при передачі з флангу і скинув м'яч на Габі Джурджу, а той ударом з-за меж штрафного вразив ворота гостей.
На початку другого тайму "Конкордія" залишилася в меншості, але втримала переможний рахунок.

Нагадаємо, 10 березня Мілевський приніс "Конкордії" перемогу в півфінальному матчі Кубка ліги проти бухарестського "Динамо".