Футболіст збірної Росії Павло Мамаєв вважає, що Росія і Україна є братніми народами, яким не можна воювати.
Як повідомляє ONLINE.UA, про це Мамаєв заявив напередодні першого підготовчого збору росіян до чемпіонату Європи у Франції.
ДИВІТЬСЯ: Спецпроект ЄВРО-2016: все про чемпіонат Європи у Франції
"Політичний галас з приводу можливої зустрічі в плей-офф зі збірною України? Ми-то тут при чому?! Я не вважаю, що між нашими народами повинна бути якась ненависть або війна, боронь Боже. Як можна бути проти країни, яка була для нас братською? Я не бачу ніякої підоснови, якщо ми зустрінемося на Євро. Я взагалі не розумію росіян, які мають щось проти українців, і навпаки", - сказав півзахисник "Краснодара" в коментарі сайту "Чемпіонат".
Нагадаємо, Росія стартує на Євро-2016 матчем з Англією, який відбудеться 11 червня.
Згідно з даними британських розвідників, російський диктатор Володимир Путін у майбутньому матиме дедалі менше ресурсів для підтримання витрат армії РФ на високому рівні.
Головні тези:
- У березні Центральний банк Росії зберіг ключову процентну ставку на рівні 21%.
- Процентні ставки у країні-агресорці перебувають на найвищому рівні за останні 20 років.
Стан російської економіки продовжує погіршуватися
Як вважає Міноборони Великої Британії, поки процентні ставки залишаються високими, кількість корпоративних банкрутств у Росії, цілком ймовірно, буде зростати.
Ще восени минулого року рубль обвалився до найнижчого рівня з початку вторгнення Росії в Україну в 2022 році (114 за долар США).
Однак російська валюта змогла зміцнитися до максимуму 81 за долар США в березні 2025 року.
Посилення рубля, найімовірніше, призведе до скорочення федеральних доходів від нафти і газу в рублевому еквіваленті, що посилить тиск на федеральний дефіцит, — наголошують британські розвідники.
Не можна також ігнорувати той факт, що інфляція у Росії продовжує зростати.
На цьому тлі дефіцит робочої сили, а також високі державні витрати вказують на те, що інфляція залишатиметься вищою за цільовий показник ЦБ РФ у 4 відсотки до 2025 року.
Довгостроковий інфляційний тиск, найімовірніше, посилить тиск на здатність Росії підтримувати високі витрати на оборону, — наголошує Міноборони Великої Британії.