Реал - Атлетіко: онлайн трансляція фінального матчу Ліги чемпіонів

У фінальному матчі Ліги чемпіонів 28 травня зіграють мадридські "Реал" і "Атлетіко".
ONLINE.UA проведе онлайн-трансляцію з Мілана, починаючи з 21:00. Матч розпочнеться о 21:45.
ДИВІТЬСЯ ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЮ НАРОСІЙСЬКОМОВНІЙ ВЕРСІЇ ONLINE.UA!

ФІНАЛ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ
Мілан. "Сан-Сіро"
Головний арбітр: Марк Клаттенбург (Англія)
РЕАЛ Мадрид, Іспанія - АТЛЕТІКО Мадрид, Іспанія
_______________________________________________________________________

27 травня
14:53. відео, як "Реал" і "Атлетіко" прибули до Мілана. Королівський клуб прилетів у п'ятницю, а "Атлетіко" - у четвер

26 травня
19:27. відео тренування Королівського клубу 26 травня

17:05. а перша мадридська дуель в єврокубках відбулася в півфіналі Кубка чемпіонів-1959. "Реал" виграв перший матч (2: 1), але програв у другому (0: 1). Додаткового часу тоді не було, а в переграванні "Реал" переміг з рахунком 2: 1 завдяки голам Альфредо ді Стефано і Ференца Пушкаша
17:05. рік тому команди зіграли в чвертьфіналі. "Реал" вирвав перемогу завдяки голу Хав'єра Ернандеса на 88-й хвилині матчу-відповіді
17:05. ці ж команди грали в фіналі два роки тому і тоді Королівський клуб врятувався на останніх секундах основного часу матчу, а в додатковий час мадридці розбили "Атлетіко" (4: 1)
17:05. в фіналі Ліги чемпіонів мадридські "Реал" і "Атлетіко" визначать кращу команду Європи і переможця Кубка чемпіонів