Іспанія здобула феєричну перемогу, готуючись до Євро-2016: опубліковано відео

Збірна Іспанії провела другий з трьох запланованих спарингів при підготовці до Євро-2016.
Як повідомляє ONLINE.UA, діючі чемпіони Європи розбомбили команду Республіки Корея з рахунком 6: 1.
Іспанці забили по три м'ячі за тайм.
До перерви відзначилися Давид Сільва, Сеск Фабрегас і Ноліто, а в другому таймі забивали Ноліто і Альваро Мората (двічі).
Гол престижу корейці забили в кінці матчу. Відзначився Се-Йонг.

ЧИТАЙТЕ: Іспанія втратила футболіста після фіналу Ліги чемпіонів
Наступний контрольний матч "Червона фурія" зіграє 7 червня з Грузією, а у Франції іспанці стартують в матчі з Чехією.
Офіційна заявка збірної Іспанії на чемпіонат Європи
Календар матчів збірної Іспанії в групі D
13 червня, 16:00 Іспанія - Чехія
17 червня, 22:00 Іспанія - Туреччина
21 червня, 22:00 Хорватія - Іспанія

ДИВІТЬСЯ: П ідготовка до Євро-2016: календар і результати всіх товариських матчів