15 червня, 18:16

Словаччина перемогла Росію на Євро-2016: опубліковано відео

Фото з сайту uefa.com Словаки обыграли россиян
У стартовому матчі другого туру чемпіонату Європи збірна Словаччини обіграла команду Росії з рахунком 2: 1.

ONLINE.UA вів онлайн-трансляцію матчу Росія — Словаччина.

Словаки забили два м’ячі в першому таймі. На 32-й хвилині рахунок відкрив Вайсс після дивовижної передачі Гамшика.

А на останній хвилині першого тайму Гамшик створив шедевр, вразивши ворота Акінфеєва чудовим ударом у праву дев’ятку.

У другому таймі словаки віддали росіянам ініціативу і ледь не поплатилися.

З середини тайму росіяни організували штурм воріт і забили на 80-й хвилині. Шахов зліва виконав подачу в штрафну, а Глушаков головою відправив м’яч у правий кут воріт словаків.

У час, що залишився, росіяни пішли на штурм воріт Козачіка, але словаки вистояли.

Словаччина обходить Росію в турнірній таблиці. У заключному матчі Словаччина зіграє з Англією, а в Росії попереду гра з Уельсом.

Дивіться: Календарь и результаты матчей Евро-2016