17 червня, 18:07

Бразилець вивів Італію в 1/8 фіналу Євро-2016: опубліковано відео

Фото з сайту facebook.com Эдер вывел Италию в 1/8 финала
Збірна Італії достроково вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу.

Як повідомляє ONLINE.UA, в матчі другого туру "Скуадра Адзурра" обіграла Швецію з рахунком 1:0.

У першому таймі італійці віддали ініціативу шведам, а скандинави не змогли підібрати ключ до воріт Буффона.

У другому таймі картина гри не змінилася, але італійці почали сміливіше грати в атаці, організувавши в заключні 20 хвилин ряд небезпечних моментів.

На 82-й хвилині поперечина врятувала шведів після удару Пароло головою. Але через шість хвилин Едер поодинці розправився з обороною шведів, увійшов в штрафну і точним ударом відправив м’яч у правий кут.

Натуралізований бразилець забив свій другий м’яч за збірну, завдяки якому Італія достроково вийшла в 1/8 фіналу.

У третьому турі Італія зіграє проти Ірландії, а Швеція в матчі за життя на Євро-2016 зіграє з Бельгією.

Дивіться: Сборную Украины выставили на продажу: опубликовано фото лота

Нагадаємо, що раніше до 1/8 фіналу Євро-2016 вийшла Франція, а збірна України втратила всі шанси на плей-офф.