Визначилися фіналісти Кубка Америки: опубліковано відео

На Кубку Америки-2016 з футболу, що проходить в США, визначилися фіналісти.
Як повідомляє ONLINE.UA, у вирішальному матчі зіграють збірні Аргентини та Чилі.
Діючі чемпіони турніру чилійці в півфіналі обіграли збірну Колумбії з рахунком 2: 0.
Забивши два голи на початку зустрічі, чилійці не стали повторювати результат чвертьфіналу, коли вони розбомбили мексиканців (7:0).
Цікаво, що після першого тайму на Чикаго обрушилася тропічна злива, внаслідок чого матч був перерваний на 2 години.

Коли дощ припинився, більше 50 волонтерів півгодини прибирали воду з футбольного газону, після чого гра поновилася.

У другому таймі важкий стан футбольного газону завадилв командам показати хороший футбол.
КОЛУМБІЯ - ЧИЛІ - 0: 2
0: 1 Чарлес Арангіс, 7 '
0: 2 Хосе Фуенсаліда, 11 '

Аргентина без проблем розібралася з американцями, обігравши господарів з рахунком 4: 0. Окрасою матчу став гол Лео Мессі зі штрафного. Метрів з 30-ти в праву дев'ятку. Справжній шедевр, завдяки якому Мессі став найкращим бомбардиром в історії збірної Аргентини.

США - АРГЕНТИНА - 0: 4
0: 1 Есекьель Лавессі, 3 '(Ліонель Мессі)
0: 2 Ліонель Мессі, 32 '
0: 3 Гонсало Ігуаїн, 50 '
0: 4 Гонсало Ігуаїн, 86 '(Ліонель Мессі)

Відзначимо, що збірні Аргентини та Чилі зіграють у фіналі Копа Америка другий рік поспіль. У 2015-му році чилійці обіграли Аргентину в серії пенальті (0: 0, 4: 1).
Також відзначимо, що Кубок Америки 2016 є позачерговим турніром, присвяченим святкуванню сторіччя КОНМЕБОЛ і першого чемпіонату Південної Америки. Наступний черговий турнір пройде в 2019 році.
Крім того, це перший турнір, який проводиться за межами південноамериканського континенту.