25 липня, 10:55

Франція розгромила Італію у фіналі юнацького Євро-2016: опубліковано відео

Фото з сайту uefa.com Франция — чемпион Европы U-19
Збірна Франції — чемпіон Європи серед 19-річних футболістів.

Як повідомляє ONLINE.UA, в фіналі юнацького євро французи розгромили збірну Італії з рахунком 4:0.

Вже на початку матчу Амін Аріт знайшов передачею Жана-Кевіна Огюстена, який в прекрасному стилі обіграв трьох захисників і воротаря, відправивши м’яч у ворота.

Незабаром Огюстен створив відмінний момент для Киліана Мбаппе, але той не забив. Але через кілька хвилин правий захисник Клеман Мішлен видав чудову подачу на Людовика Бляcа, якому залишилося лише переправити м’яч у ворота.

У італійців був шанс повернутися в гру в кінці першого тайму. Але після удару Андреа Фавіллі м’яч приземлився зверху на сітку воріт.

Дивіться: Названий кращий гол Євро-2016: опубліковано відео

У другому таймі французи зіграли строго в обороні і забили в кінцівці ще два м’ячі. На 82-й хвилині Люка Тусар пробив здалеку і м’яч від капітана італійців Філіппо Романью залетів у сітку.

На другій компенсованій хвилині Ісса Діоп поставив жирну крапку, забивши головою.

Франція втретє в історії виграла Євро серед 19-річних футболістів. Раніше французи перемагали в 2005 і 2010 роках. А єдиний тріумф італійців датований 2003 роком.

Рекордсменом же за кількістю перемог на турнірі є збірна Іспанії, вигравши Євро U-19 сім разів.

Нагадаємо, у фіналі дорослого Євро-2016 Франція програла Португалії.