Футболісти США і Бахрейну влаштували страшне побоїще: опубліковано відео

Матч міжнародного турніру COTIF Tournament між молодіжними збірними США і Бахрейну U-20 закінчився моторошним побоїщем.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на офіційний сайт турніру.
Інцидент стався на останніх хвилинах зустрічі. Американський футболіст, намагаючись обіграти суперника, впав на газон, а гравець збірної Бахрейну з усієї сили вдарив м'ячем в голову лежачому.
Американці тут же кинулися на кривдника, в результаті чого на полі сталася масова бійка. Після закінчення мордобою арбітр показав червоні картки американцям Арельяно і Васкесу і бахрейнцам Джамілю і Махмуку.

Дивіться: У мережі з'явилося шокуюче відео свавілля росіян на Євро-2016

Відзначимо, що матч закінчився з рахунком 3:1 на користь азіатської збірної. Американці забили в першому таймі (Ленкфорд), але після перерви Халід відзначився хет-триком за 18 хвилин.

У підсумку США і Бахрейн не вийшли в півфінал турніру, що проходить в іспанській Валенсії.