Медальний залік Олімпіади-2016: Україна котиться униз

Збірна США очолює медальний залік за підсумками семи днів Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.
Як повідомляє ONLINE.UA, американські спортсмени завоювали вже 20 золотих, 13 срібних і 17 бронзових медалей.
До трійки медального заліку також входять Китай (13-10-14) і Велика Британія (7-9-6).
У скарбничці збірної України три медалі - два "срібла" і "бронза". Наша команда посідає 42-е місце в таблиці медалей.
Загалом медалі завоювали олімпійці 63-х країн, а олімпійськими чемпіонами стали спортсмени 38 країн, а також незалежний олімпійський атлет (спортсмен з Кувейту, якому рішенням МОК заборонено брати участь на Олімпіаді).
За кількістю медалей лідирують американці - 50. Другі - китайці (37), треті - японці (24).

Дивіться: Феноменальний Майкл Фелпс поби в рекорд, якому більше 2 тисяч років
Відзначимо, що в восьмий день Олімпіади буде розігруватися 21 комплект медалей: дивіться розклад усіх змагань 13 серпня.

Дивіться: Два укра їнці зайняли високі місця на Олімпіаді-2016
МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК ОЛІМПІАДИ: ТОП-15 і Україна (за станом на ранок 13 серпня)