Усі чемпіони другого дня Олімпіади-2016: опубліковано фото

У другій змагальний день, 8 серпня, на XXXI Літніх Олімпійських іграх в Ріо розіграно 14 комплектів медалей.
Як повідомляє ONLINE.UA, в неділю три золотих медалі завоювали китайські спортсмени, по дві - команди США і Італії і по одній - олімпійці Австралії, Республіки Корея, Нідерландів, Косово, Швеції, Великої Британії, Тайваню.
Дивіться: Укра їна на Олімпіаді-2016: все результати 7 серпня
За два дні золоті медалі завоювали представники 17 країн, а всього медалі вигравали олімпійці 31 країни.
Вже є одна мультімедалістка - американська плавчиха Кейтлін Ледекі, яка завоювала золоту та срібну медалі.
За кількістю медалей лідирують США (12 медалей), Китай (8 медалей) і Італія з Японією (по 7 медалей). Українські спортсмени поки без медалей.
Дивіться: МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК ОЛІМПІАДИ-2016
ОЛІМПІАДА 2016
Усі переможці другого дня (7-8 серпня)
Олімпійське золото в стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів виграла китаянка Меньксю Жань.

"Срібло" у росіянки Віталіни Бацарашкіної, а "бронзу" отримала гречанка Анна Коракакі

Австралійка Кетрін Скіннер здобула золоту медаль в трапі

У шосейній велогонці на 137 км золоту медаль вирвала нідерландка Анна ван дер Брегген

Олімпійською чемпіонкою у важкій атлетиці (вагова категорія до 53 кг) стала тайваньська спортсменка  Шу-Чинь Цу

Китаянки

Міньксіа Ву

і

Тіньмао Ші

завоювали золоту медаль зі стрибків у воду з синхронного 3-метрового трампліну. Другі - італійки

Таня Каньотто і Франческа Даллапе

. А "бронза" у австралійок

Медісон Кіні

і

Анабелла Сміт

Дзюдоїстка з Косово Майлінда Кельменді стала першою в історії країни олімпійською чемпіонкою

Олімпійськими чемпіонками в командному турнірі лучниць стали спортсменки Республіки Корея, розгромивши команду Росії в фіналі

Італієць Фабіо Базіле став олімпійським чемпіоном з дзюдо у ваговій категорії до 66 кг

Італієць Даніеле Гароццо завоював золоту медаль у фехтуванні на рапірах

Китаєць КвіньКвань Лонь виграв змагання у важкій атлетиці (категорія до 56) з новим світовим рекордом

Шведська плавчиха Сара Сьострем завоювала золоту медаль на 100 метрів батерфляєм зі світовим рекордом. Срібний призер - 16-річна Пенні Олексяк з Канади, "бронзу" завоювала американка Дана Воллмер

Першу медаль Великій Британії, і одразу золоту, приніс Адам Піті, вигравши заплив 100 метрів брасом з новим світовим рекордом

Кейтлін Ледекі принесла США першу золоту медаль у плаванні, вигравши 400-метрівку вільним стилем з новим світовим рекордом

Американці здобули "золото" в естафеті 4х100 вільним стилем, а Майкл Фелпс — головний творець перемоги