Медальний залік Олімпіади-2016: перемога США і топ-40 України

Медальний залік XXXI Літніх Олімпійських ігор 2016 в Ріо-де-Жанейро виграла збірна США.
Як повідомляє ONLINE.UA, за 16 днів американські спортсмени завоювали 121 медаль - 46 золотих, 37 срібних і 38 бронзових.
Дивіться: Состоялась церемония закрытия Олимпиады-2016: опубликованы фото и видео из Рио
Друге місце посіла збірна Великої Британії. Британські олімпійці 67 разів піднімалися на п'єдестал пошани, завоювавши 27 золотих, 23 срібних і 17 бронзових медалей.
Першу трійку замкнули китайці, які завоювали 70 медалей - 26 золотих, 18 срібних і 26 бронзових.
Українські спортсмени завоювали в Ріо 11 медалей - 2 золотих, 5 срібних і 4 бронзових.
У медальному заліку збірна України зайняла 31-е місце.

Відзначимо, що американці 17-й раз в історії виграли медальний залік і за цим показником їм немає рівних у світі.

Також спортсмени зі Штатів завоювали найбільшу кількість медалей за останні сім Олімпіад. Рекорд за кількістю медалей також належить американцям - у 1904 році спортсмени з США завоювали 238 медалей.

Відзначимо, що на Олімпіаді в Ріо медалі завоювали представники 87 країн, а олімпійськими чемпіонами стали спортсмени 59 країн.

Таблиця переможців медального заліку Літніх Олімпійських ігор (1896-2016)