Українські шахісти гарантували собі олімпійські медалі

Чоловіча збірна України з шахів гарантувала собі медалі на Шаховій Олімпіаді-2016 в Баку.
Як повідомляє ONLINE.UA, в матчі 10-го туру наші шахісти впевнено перемогли команду Чехії з рахунком 3:1.

Дивіться: ШАХМАТНАЯ ОЛИМПИАДА СМОТРЕТЬ ОНЛАЙН 11 ТУР
Павло Ельянов і Андрій Волокінін виграли партії проти Давида Навари і Властимила Бабули.
А партії Руслана Пономарьова і Юрія Криворучка проти Віктора Лазнички і Збінека Грачека закінчилися внічию.
Після десяти турів в активі нашої збірної 18 очок. Стільки ж у команди США, якій ми програли.
Росія, яка посідає третє місце, відстає на два очки.
У заключному турі наші шахісти грають зі Словенією, а команда США битиметься з Канадою. І, щоб посісти перше місце, нам потрібно обігравати словенців і чекати неперемоги США. В іншому випадку Олімпіаду виграють американці.

На жаль, наша жіноча збірна на перемогу вже не претендує. Після десяти турів українки займають четверте місце.

Максимум, на який можуть розраховувати наші дівчата - "срібло". Для цього потрібно обіграти Болгарію і дочекатися нічиєї чи поразки росіянок в матчі з Китаєм (лідер жіночого турніру).