"Динамо" розгромило "Наполі" в першому турі Ліги УЄФА

Юнацька команда київського "Динамо" стартувала в Лізі УЄФА впевненою перемогою над "Наполі".
Як повідомляє ONLINE.UA, гра закінчилася з рахунком 4:1 на користь киян.
Дивіться: ДИНАМО - НАПОЛІ ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ
В середині першого тайму динамівці пропустили курйозний гол. Тимчик, вибиваючи м'яч з воротарського, потрапив в Алібекова, на якого в підсумку записали автогол.
Але пропущений м'яч киян не надломив і ще до перерви "Динамо" не реалізувало кілька забійних моментів.
Динамівці продовжили тиск на ворота суперника з перших хвилин другого тайму, вийшовши вперед на 55-й хвилині. Спершу Русину вдався сильний і точний удар під поперечину. Потім Михайличенко замкнув головою навіс Тимчика.
Динамівці могли забивати ще десяток м'ячів, але обмежилися двома. На 77-й хвилині Русин втік від трьох захисників, потім впевнено розібрався і з голкіпером. А через чотири хвилини жирну крапку поставив Ледньов, відзначившись прямим ударом зі штрафного.
28 серпня юнаки "Динамо" зіграють у Стамбулі проти "Бешикташа".
А першій команді "Динамо" сьогодні побажаємо перемоги над основною командою "Наполі". Матч розпочнеться о 21:45.
Дивіться: Динамо - Наполи: анонс матча первого тура Лиги чемпионов