Французький форвард забив чудовий гол у Лізі чемпіонів: опубліковано відео

Форвард шотландського "Селтіка" і молодіжної збірної Франції Мусса Дембеле забив дуже красивий гол у ворота "Манчестер Сіті" в матчі другого туру Ліги чемпіонів.
На початку другого тайму Тірні виконав подачу з лівого флангу, захисник англійців Коларов по м'ячу не влучив, а Дембеле першим дотиком підняв м'яч в повітря, а другим пробив в лівий кут воріт Клаудіо Браво.
Гол на диво.

Відзначимо, що Дембеле оформив дубль у ворота "городян". Свій перший м'яч 20-річний француз забив на початку першого тайму.
Дивіться: Л іга чемпіонів: відео огляд всіх матчів 28 вересня
Матч же закінчився з рахунком 3: 3. "Селтік" тричі вів у рахунку, але не зумів завоювати три очки.