"Динамо" впевнено обіграло "Наполі" в Лізі УЄФА

Юнацька команда київського "Динамо" обіграла італійський "Наполі" в матчі п'ятого туру Ліги УЄФА.
Як повідомляє ONLINE.UA, матч в Неаполі закінчився з рахунком 0: 2.
НАПОЛІ - ДИНАМО ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН МАТЧ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ
В середині першого тайму рахунок відкрив Денис Янаков, створивши футбольний шедевр. Денис красивим ударом здалеку закрутив м'яч у ближню дев'ятку.
У італійців був шанс на 50-й хвилині. Але наш голкіпер Володимир Маханков в ефектному стрибку відбив удар Антоніо Негро з пенальті.
А через 8 хвилин Богдан Ледньов забив другий м'яч у ворота "Наполі". Динамівець відзначився прямим ударом зі штрафного.
"Динамо" здобуло четверту перемогу в п'яти матчах і достроково виграло групу B.

Читайте: В Італії скоєно збройний напад на вболівальників "Динамо"
Завдяки першому місцю кияни вийшли в 1/8 фіналу Ліги УЄФА. А команди, які посіли другі місця в групах, гратимуть в 1/16 фіналу.
Увечері ж бажаємо першій команді "Динамо" нарешті порадувати уболівальників перемогою в Лізі чемпіонів. Матч розпочнеться о 21:45.