Реал - Наполі - 3-1: відео огляд матчу Ліги чемпіонів 15 лютого

Мадридський "Реал" здобув комфортну перемогу над італійським "Наполі" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.
Як повідомляє ONLINE.UA, гра на "Сантьяго Бернабеу" закінчилася з рахунком 3:1.
Дивіться: РЕАЛ МАДРИД - НАПОЛІ: Матч-центр

Королівський клуб пропустив вже на 8-й хвилині. Інсіньє завдав чудового удару з 30-ти метрів, заставши зненацька Кейлора Наваса. Але через 10 хвилин Карім Бензема відновив статус-кво.

На початку другого тайму забив вже "Реал", причому двічі. Спершу Роналду асистував Тоні Кроосу, потім фантастичний гол забив Каземіро.

Дивіться:

"Бава

рія" розстріляла "Арсенал" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: опубліковано відео

У підсумку 3: 1 - Королівський клуб отримав перевагу в два м'ячі перед матчем у відповідь, який відбудеться 7 березня в Неаполі.

Дивіться огляд найкращих моментів матчу на "Сантьяго Бернабеу".