Арсенал - Баварія: онлайн трансляція матчу

Лондонський "Арсенал" сьогодні спробує створити футбольне диво в матчі-відповіді з мюнхенською "Баварією" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.
ONLINE.UA проведе онлайн трансляцію з Лондона. Початок матчу - 21:45.
ДИВІТЬСЯ ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЮ НА РОСІЙСЬКОМОВНІЙ ВЕРСІЇ ONLINE.UA!
Нагадаємо, в першому матчі "Баварія" розгромила "канонірів" з рахунком 5:1.
Дивіться: Л іга чемпіонів: Всі матчі 1/8 фіналу
ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу, матч-відповідь
Лондон. "Емірейтс"
Головний арбітр: Тасос Сідіропулос (Греція)
АРСЕНАЛ Лондон, Англія - ​​БАВАРІЯ Мюнхен, Німеччина
______________________________________________________
17:47. в Лізі чемпіонів рекордний камбек належить іспанському "Депортіво". У чвертьфіналі сезону 2003/04 іспанський клуб програв "Мілану" з рахунком 1: 4, але в рідних стінах взяв реванш з рахунком 4: 0
17:46. в історії єврокубків було три подібних випадки: "Боруссія" з Менхенгладбаха перемогла "Реал" з рахунком 5: 1 в третьому колі Кубку УЄФА-тисяча дев'ятсот вісімдесят п'ять / 86, але поступилася на виїзді з результатом 0: 4 і вилетіла за правилом виїзного гола. "Лейшоеш" (проти "Шо-де-Фон", перше коло Кубка кубків-1961/62) і "Партизан" (проти "Куїнс Парк Рейнджерс", друге коло Кубка УЄФА-+1984 / 85) після виїзних поразок з рахунком 2: 6 виграли вдома 5: 0 і 4: 0 відповідно

17:45. сьогодні "канонірам" потрібно переписати історію Ліги чемпіонів, якщо вони збираються вийти в чвертьфінал турніру. Ніколи раніше в історії Ліги чемпіонів команді не вдавалося вийти в наступний раунд після поразки в першому матчі з різницею в 4 голи
8:45. Шановні футбольні вболівальники і читачі ONLINE.UA! Раді вітати вас на сторінці онлайн-трансляції матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів АРСЕНАЛ - БАВАРІЯ