Календар і результати чемпіонату України 2016/2017 з футболу: фінальна стадія

Календар і результати чемпіонату України 2016/2017 з футболу: фінальна стадія


  |  Спорт   |   Читать на русском
Календар матчів другого етапу чемпіонату України
Вперше в історії чемпіонат України з футболу проходить у два етапи. У другій фінальній частині Ліги Парі-матч 2016/2017 команди розділені на дві групи відповідно до результатів першого етапу.

Перша шістка веде боротьбу за медалі і єврокубкові квоти, а в другій шістці визначаться дві команди, які залишать вищий дивізіон чемпіонату України.

Дивіться на ONLINE.UA календар і результати фінального етапу.
 
 
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
 
 
ПЕРШЕ КОЛО
 
23 тур
 
ДНІПРО - ЗІРКА Кропивницький — 1:0
ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса - ОЛІМПІК Донецьк — 0:0
ВОРСКЛА Полтава - ВОЛИНЬ Луцьк — 2:0
ОЛЕКСАНДРІЯ - ДИНАМО Київ — 1:4 / відео
КАРПАТИ Львів - СТАЛЬ Кам’янське — 2:0
ЗОРЯ Луганськ - ШАХТАР Донецьк — 1:2 / відео
 
24 тур
 
СТАЛЬ Кам’янське - ВОЛИНЬ Луцьк — 2:0
ЗІРКА Кропивницький - ВОРСКЛА Полтава — 1:0
ОЛЕКСАНДРІЯ - ЗОРЯ Луганськ — 0:0
КАРПАТИ Львів - ДНІПРО — 2:2
ШАХТАР Донецьк - ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса — 1:2
ДИНАМО Київ - ОЛІМПІК Донецьк — 4:0
 
25 тур
 
ЗОРЯ Луганськ - ДИНАМО Київ — 0:1 / відео
ВОРСКЛА Полтава - КАРПАТИ Львів — 0:0
ОЛІМПІК Донецьк - ШАХТАР Донецьк — 0:4
ДНІПРО - СТАЛЬ Кам’янське — 0:0
ВОЛИНЬ Луцьк - ЗІРКА Кропивницький — 1:0
ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса - ОЛЕКСАНДРІЯ — 1:0
 
26 тур
 
ДИНАМО Київ - ШАХТАР Донецьк — 0:1 / відео
ДНІПРО - ВОРСКЛА Полтава — 2:0
ОЛЕКСАНДРІЯ - ОЛІМПІК Донецьк — 1:0
СТАЛЬ Кам’янське - ЗІРКА Кропивницький — 1:0
КАРПАТИ Львів - ВОЛИНЬ Луцьк — 2:0
ЗОРЯ Луганськ - ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса — 1:2
 
27 тур
 
ЗІРКА Кропивницький - КАРПАТИ Львів — 3:2
ВОРСКЛА Полтава - СТАЛЬ Кам’янське — 2:0
ОЛІМПІК Донецьк - ЗОРЯ Луганськ — 1:1
ВОЛИНЬ Луцьк - ДНІПРО — 0:1
ШАХТАР Донецьк - ОЛЕКСАНДРІЯ — 1:0
ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса - ДИНАМО Київ — 1:4
 
ДРУГЕ КОЛО
 
28 тур
 
ВОЛИНЬ Луцьк - ВОРСКЛА Полтава — 0:1
ОЛІМПІК Донецьк - ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса — 1:0
ШАХТАР Донецьк - ЗОРЯ Луганськ — 3:2
СТАЛЬ Кам’янське - КАРПАТИ Львів — 2:1
ЗІРКА Кропивницький - ДНІПРО — 1:1
ДИНАМО Київ - ОЛЕКСАНДРІЯ — 6:0
 
29 тур
 
ВОЛИНЬ Луцьк - СТАЛЬ Кам’янське — 0:1
ОЛІМПІК Донецьк - ДИНАМО Київ — 2:1
ЗОРЯ Луганськ - ОЛЕКСАНДРІЯ — 1:0
ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса - ШАХТАР Донецьк — 0:3
ВОРСКЛА Полтава - ЗІРКА Кропивницький — 1:1
ДНІПРО - КАРПАТИ Львів — 2:3
 
30 тур
 
20 травня
 
14:00 ЗІРКА Кропивницький - ВОЛИНЬ Луцьк
17:00 СТАЛЬ Кам’янське - ДНІПРО
 
21 травня
 
14:00 КАРПАТИ Львів - ВОРСКЛА Полтава
17:00 ШАХТАР Донецьк - ОЛІМПІК Донецьк
19:30 ДИНАМО Київ - ЗОРЯ Луганськ
19:30 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса
 
31 тур
 
26 травня
 
19:00 ОЛІМПІК Донецьк - ОЛЕКСАНДРІЯ
19:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса - ЗОРЯ Луганськ
19:30 ШАХТАР Донецьк - ДИНАМО Київ
 
27 травня
 
17:00 ВОРСКЛА Полтава - ДНІПРО
17:00 ВОЛИНЬ Луцьк - КАРПАТИ Львів
17:00 ЗІРКА Кропивницький - СТАЛЬ Кам’янське
 
32 тур
 
31 травня
 
17:00 СТАЛЬ Кам’янське - ВОРСКЛА Полтава
17:00 ДНІПРО - ВОЛИНЬ Луцьк
17:00 КАРПАТИ Львів - ЗІРКА Кропивницький
19:00 ДИНАМО Київ - ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса
19:00 ЗОРЯ Луганськ - ОЛІМПІК Донецьк
19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ШАХТАР Донецьк
Новини інших ЗМІ
Загрузка...