Питання закрите: "Шахтар" переміг "Динамо" у Києві - дивіться відео

Донецький "Шахтар" здобув перемогу над київським "Динамо" у всеукраїнському дербі, що відбулося 21 квітня у Києві.

Як повідомляє ONLINE.UA, "гірники" обіграли киян з рахунком 1:0.

Результативну атаку "Шахтар" провів на 12-й хвилині. М'яку подачу Тайсона точним ударом головою завершив Факундо Феррейра.

Згодом чудову нагоду змарнував Бернард. Бразилець вийшов сам на сам з Ковалем, але програв дуель голкіперу.

"Динамо" ж за перший тайм завдало лише один неточний удар. А перший удар в площину воріт кияни нанесли на 79-й хвилині. Цей удар так і залишився єдиним.

Що стосується "Шахтаря", то у другому таймі "гірники" зіграли по результату. Незважаючи на мінімальну перевагу за рахунком, перевага донеччан за грою не викликала сумнівів.

Тепер "Шахтар" випереджає "Динамо" на 14 очок за 6 турів до кінця чемпіонату. Як казав свого часу Олег Блохін, "відділ фантастики на іншому поверсі". Так і з чемпіонськими амбіціями "Динамо". Після сьогоднішнього матчу вони остаточно розтанули.

Нагадаємо, у першому колі  "Шахтар" і "Динамо" зіграли у бойову нічию. У другому колі  "Шахтар" переміг "Динамо" у Києві з хокейним рахунком 4:3.

Дивіться: Динамо - Шахтар - 2-0: відео матчу молодіжної першості U-21