Збірна України невдало стартувала на Чемпіонаті світу з хокею: опубліковано відео

У Києві стартував Чемпіонат світу-2017 з хокею у Дивізіоні 1А.

Як повідомляє ONLINE.UA, у першому турі "синьо-жовті" зазнали поразки від Угорщини з рахунком 3:5.

Українці забили першими. На 14-й хвилині рахунок відкрив Сергій Кузьмик. Але менш ніж за хвилину угорці відігралися зусиллями Іштвана Барталіса.

На першій хвилині другого періоду Янош Ваш вивів угорців уперед. Наші хокеїсти відігралися на 28-й хвилині, розігравши зайвого хокеїста. Відзначився Микита Буценко.

За хвилину до другої перерви той же Буценко вдруге за гру вивів Україну уперед.

Дивіться: Календар і результати матчів Чемпіонату світу-2017 з хокею в Україні

Угорцям вдалося переломити хід гри у середині третього періоду. На 51-й хвилині атаку угорців влучним кидком завершив Ендрю Сарауер. Через дві хвилини Кіган Дансеро закинув четверту шайбу у наші ворота.

Наприкінці зустрічі наші побігли на штурм воріт угорців, замінивши голкіпера на польового хокеїста. Цим і скористалися угорці. Янош Харі закинув шайбу у порожні ворота.

Читайте: Ти ж помер: у Росії журналіст взяв інтерв'ю у мертвого спортсмена

У неділю, 23 квітня, наша збірна зіграє проти Польщі.

Нагадаємо, що дві найкращих команди вийдуть у елітний дивізіон Чемпіонату світу.