Збірна України програла вирішальну битву на Чемпіонаті світу з хокею у Києві

Збірна України з хокею зазнала третьої поразки на домашньому Чемпіонаті світу-2017 у Києві.

Як повідомляє ONLINE.UA, у третьому турі "синьо-жовті" зазнали поразки від Австрії з рахунком 0:1.

Австрійці провели результативну атаку на 36-й хвилині, реалізувавши більшість. Влучний кидок виконав Даніель Вогер.

Дивіться: Чемпіонат світу з хокею 2017 у Києві: турнірна таблиця

У першому періоді наша команда більшу частину часу грала у меншості. Наші хлопці заробили шість вилучень, але вистояли.

У другій 20-хвилинці австрійці лише двічі грали у більшості. І з восьмої спроби розіграли зайвого.

Наші ж хокеїсти не реалізували гру у більшості, маючи 6 спроб.

Варто зазначити, що австрійці були більш націленими на атаку, виконавши 43 кидки. Українські хокеїсти виконали лише 26 кидків, більшу половину з яких у третьому періоді.

Дивіться: Календар і результати матчів Чемпіонату світу-2017 з хокею в Україні

Після цієї гри збірна України втратила навіть теоретичні шанси на вихід у еліту світового хокею.

Але не це найгірше. Тепер у нашої команди мізерні шанси на збереження прописки у Дивізіоні 1А. У двох заключних матчах необхідно перемагати лідерів нашого Дивізіону - команди Казахстану і Республіки Корея. І якщо не впоралися з поляками, угорцями і австрійцями, то шанси здобути очки у матчах з казахами і корейцями дуже низькі.