Баварія - Боруссія Дортмунд - 2:3 Онлайн феєричної битви у Кубку Німеччини

Мюнхенська "Баварія" зазнала поразки від дортмундської "Боруссії" у півфінальному матчі Кубка Німеччини з футболу.

ONLINE.UA вів онлайн-трансляцію з Мюнхену.

Зазначимо, що у чемпіонаті команди обмінялися домашніми перемогами. У першому колі "Боруссія" мінімально обіграла баварців. А у другому колі "Баварія" взяла переконливий реванш.

Раніше визначився перший фіналіст Кубка Німеччини, яким став франкфуртський "Айнтрахт".

2:3 Усман Дембеле, 74'

Попередження: Юліан Вайгль, 14'; Усман Дембеле, 25'; Ар'єн Роббен, 31'; Хабі Алонсо, 78'; Роман Бюркі, 90+4'

Баварія: 26. Ульрайх - 21. Лам, 27. Алаба, 5. Хуммельс (17. Боатенг, 61') - 14. Хабі Алонсо (25. Мюллер, 79'), 8. Хаві Мартінес, 10. Роббен, 23. Відаль, 6. Тьяго Алькантара, 7. Рібері (11. Дуглас Коста, 85') - 9. Левандовськи

Запасні:  22. Штарке - 13. Рафінья, 18. Хуан Бернат, 32. Кімміх

Боруссія: 38. Бюркі - 26. Піщек (22. Пулішич, 80'), 13. Рафаель Геррейру, 29. Шмельцер, 25. Папастатопулос - 6. Бендер, 27. Гонсало Кастро (37. Дурм, 46'), 33. Вайгль - 7. Дембеле, 17. Обамеянг, 11. Ройс (28. Гінтер, 90+2')

Запасні: 1. Вайденфеллер - 23. Кагава, 24. Меріно, 14. Ісак

_________________________________________________________________

23:41. а "Баварія" відверто провалює кінцівку сезону. І в чемпіонаті команда показує не кращі результати, благо є суттєва перевага над "РБ Лейпциг", і з Ліги чемпіонів вилетіла. А тепер і з Кубка країни

90+6 хв. ВСЕ! БОРУССІЯ ВЧЕТВЕРТЕ ПОСПІЛЬ ЗІГРАЄ У ФІНАЛІ КУБКА НІМЕЧЧИНИ - ЦЕ НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕКОРД

90+4 хв. за затримку часу попереджено Романа Бюркі

90+2 хв. небезпечний обвідний удар Вайгля - м'яч просвистів над поперечиною

90+2 хв. замість Ройса на полі з'явився Гінтер

90 хв. аж 5 хвилин компенсував Грефе

86 хв. дивовижно, але "Баварія" знову марнує супермомент. Левандовськи віддав пас Роббену. Той опинився віч-на-віч з Бюркі і пробив у голкіпера

85 хв. Дуглас Коста вийшов замість Рібері

82 хв. фірмовий обвідний удар Роббена з лівої - м'яч летить поруч зі стійкою

80 хв. замість Піщека вийшов Пулішич

79 хв. замість Хабі Алонсо вийшов Томас Мюллер

78 хв. в карному майданчику "шершнів" Дембеле відверто збив Хабі Алонсо. Однак Грефе угледів симуляцію у іспанця

75 хв. ось так "Баварія" за кілька хвилин розгубила перевагу

74 хв. Ройс отримав передачу від Геррейру і віддав м'яч Дембеле. Француз прибрав захисника і виконав красивий удар у дальній верхній кут

74 хвГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Дембеле

70 хв. баварці свої численні моменти не реалізували, а "шершні" скористались своїм моментом. І тепер все починається з початку

69 хв. Дембеле виконав м'яку подачу справа на дальню стійку, а Обамеянг головою поцілив у ближний кут

69 хвГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Обамеянг

63 хв. фантастичний момент марнують господарі. Левандовськи викотив м'яч під удар Роббену. Ар'єн у дотик бив у правий кут, але Бендер у відчайдушному підкаті вибив м'яч у стійку

61 хв. заміна у "Баварії": Боатенг міняє Хуммельса

46 хв. Левандовськи знову вискочив один на один, але знову ж таки, не зміг переграти Бюркі

46 хв. у перерві Томас Тухель зробив одну заміну. Замість Гонсало Кастро на поле вийшов Ерік Дурм

22:50. поновлюється гра. Господарі розіграли м'яч в центрі поля

45+1 хв. перерва

45+1 хв. Левандовськи вискочив сам на сам, але пробив у Бюркі, який вчасно вибіг з воріт

42 хв. Хабі Алонсо з глибини виконав подачу на лівий фланг атаки на Рібері. Франк увірвався в карний майданчик і віддав м'яч під удар Хуммельсу. Захисник у дотик пробив у ближній кут

42 хвГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Хуммельс

31 хв. за розмови з арбітром жовту картку отримав Роббен

28 хв. іспанський опорник реабілітувався. Подача в центр карного майданчика. Хаві Мартінес виграв позиційну боротьбу у захисника і головою відправив м'яч у сітку

28 хвГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Хаві Мартінес

25 хв. Дембеле пішов у небезпечний підкат проти Рібері. За це французький нападник отримав жовту картку

19 хв. забивають "шершні". Геррейру перехопив пас Мартінеса на Ульрайха. Пробиває з лінії штрафного майданчика - стійка. Добиває Ройс і відкриває рахунок

19 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ - Ройс

14 хв. за удар по ногах Рібері попереджено Вайгля

10 хв. цікавіше виглядають дортмундці у стартову десятихвилинку. Вочевидь, "Баварія" досі не відійшла від вильоту у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

4 хв. перший момент у гостей. Геррейру виконав гостру прострільну передачу на Обамеянга, але форварду не вистачило зовсім трохи, щоб переправити м'яч у сітку

21:45. гості розпочинають гру у центрі поля