Це кінець: Україна програла матч "за життя" на Чемпіонаті світу з хокею - дивіться відео

Збірна України з хокею зазнала четвертої поспіль поразки на домашньому Чемпіонаті світу у Дивізіоні 1А і достроково посіла останнє місце.

Як повідомляє ONLINE.UA, у четвертому турі "синьо-жовті" поступилися команді Казахстану з рахунком 2:4.

Казахи "розмочили" рахунок вже на четвертій хвилині. Відзначився натуралізований канадець Найджел Доус.

За секунду до сирени на перерву ще один канадець Мартін Сент-П'єрр закинув другу шайбу, коли казахи грали у більшості.

Дивіться: Календар і результати матчів Чемпіонату світу-2017 з хокею в Україні

У другому періоді українцям вдалося відновити паритет. Наші хокеїсти закинули дві шайби протягом хвилини. На 35-й хвилині відзначився Дмитро Німенко, а на 36-й рахунок зрівняв Сергій Бабинець. Проте розвинути успіх не змогли.

Вже на початку третього періоду Нікіта Міхайліс знову вивів казахів уперед. А незадовго до фінальної сирени натуралізований американець Брендон Бохенськи встановив остаточний рахунок. 35-річний форвард "Бариса" закинув шайбу, коли казахи грали у більшості.

Дивіться: Чемпіонат світу з хокею 2017 у Києві: турнірна таблиця

Ця поразка позбавила Україну шансів на збереження прописки у Дивізіоні 1А. Наступний рік збірна України проведе у Дивізіоні 1В.

У заключному матчі турніру Україна зіграє з лідером чемпіонату збірною Республіки Корея. Гра відбудеться 29 квітня.

Казахстан же продовжує боротьбу за вихід до елітного дивізіону Чемпіонату світу.