В чемпіонаті України встановлено рекорд результативності

У матчі Другої ліги чемпіонату України з футболу між запорізьким "Металургом" і новокаховською "Енергією" встановлено новий рекорд результативності в історії українського футболу - 14 голів.

Як повідомляє ONLINE.UA, "козаки" зазнали нищівної поразки з рахунком 1:13.

Новокаховці забили чотири м'ячі у першому таймі і дев'ять голів після перерви. Запорожці забили гол за рахунку 0:13.

Дивіться: Форвард "Монако" побив рекорд легенди світового футболу: з’явилося відео

У складі переможців гекса-трик (6 голів) оформив Роман Бочак. Хет-трик на рахунку Сергія Молочка. По голу забили Кирило Процишин, Дмитро Шастал, Олександр Квачов та Вадим Россохатий.

За "козаків" відзначився Сергій Керножицький.

У турнірній таблиці "Металург" йде на 15-му місці (17 очок), маючи два очки переваги над командами з зони вильоту. "Енергія" займає сьому сходинку (37 очок). Команда з Нової Каховки відстає від першої трійки на 17 очок.

Дивіться: Роналду встановив феноменальний рекорд Ліги чемпіонів: дивіться відео

Зазначимо, що попередній рекорд був встановлений у матчі між чернігівською "Десною" та "Інтером" з Боярки у 2006 році. Тоді чернігівчани виграли з рахунком 12:0.

Дивіться: Французький футболіст встановив суперрекорд Ліги чемпіонів: опубліковано відео