Гонщик Mercedes здобув історичну перемогу на Гран-прі Росії

Пілот Mercedes фін Валттері Боттаc здобув перемогу на четвертому етапі Чемпіонату світу Формули-1 - Гран-прі Росії.

Як повідомляє ONLINE.UA, Боттас випередив двох гонщиків Ferrari і здобув свою першу перемогу в кар'єрі.

Уже на старті гонки Боттас пройшов Феттеля і Райкконена. Цей обгін і виявився ключовим. Валттері втік від переслідувачів і не втратив лідерство до кінця гонки.

Феттель як не намагався, але не зміг дістати фіна. А третім фінішував його напарник Райкконен.

Четвертим з 36-секундним відставанням від переможця фінішував Хемілтон.

Дивіться: Британець Хемілтон виграв Гран-прі Китаю в Формулі-1, з’явилося відео перемоги

У генеральній класифікації чемпіонату лідерство зберіг Феттель, у якого 86 очок. На 13 очок менше у Хемілтона. У Боттаса 63 очки, а у Райкконена - 49 очок.

У Кубку конструкторів Mercedes обійшов Ferrari. У німецької команди 136 очок, у італійців - 135 очок.

Дивіться: Чудо в Формулі-1: Феттель приніс Ferrari першу за 10 років перемогу на Гран-прі Австралії

Наступна гонка пройде 14 травня у Барселоні.