Українка Світоліна виграла престижний турнір у Туреччині

Українка Еліна Світоліна обіграла бельгійку Елізе Мертенс у фінальний матчі престижного тенісного турніру TEB BNP Paribas Istanbul Cup, який проходив у Стамбулі.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на офіційний сайт змагань.

Матч завершився з рахунком 6:2, 6:4. У першому сеті українка виграла п'ять геймів поспіль, два з яких - на подачі суперниці.

У свою чергу, Мертенс за рахунку 0:5, виграла два гейми поспіль (один брейк), але завершальний гейм сету на подачі суперниці виграла вже Світоліна - 2:6.

У другій партії українська тенісистка віддала бельгійці один гейм на свій подачі, але виграла дві подачі суперниці й вела з рахунком 4:1, потім Мертенс зуміла наздогнати сперницу в рахунку - 4:4, але в кінцівці Світоліна виграла два гейми поспіль.

Таким чином, Світоліна виграла третій турнір в нинішньому сезоні. Раніше вона перемагала на змаганнях в Тайбеї і Дубаї.

Як повідомляв ONLINE.UA, у лютому Світоліна встановила історичне досягнення, вигравши турнір категорії WTA Premier 5.