Монако - Ювентус - 0-2: онлайн матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Французький "Монако" зазнав поразки від італійського "Ювентус" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів.

ONLINE.UA вів онлайн-трансляцію зі стадіону "Луї ІІ".

Гра у відповідь відбудеться 9 травня у Турині.

Нагадаємо, що у вівторок відбулася перша гра у протистоянні "Реалу" і "Атлетіко". Королівський клуб розгромив "індіанців".

Дивіться: МОНАКО - ЮВЕНТУС Матч-центр

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/2 фіналу. Перша гра

Монако. Стадіон "Луї ІІ"
Головний арбітр:  Антоніо Матеу Лаос (Іспанія)

МОНАКО Франція - ЮВЕНТУС Турин, Італія - 0:2

0:1 Гонсало Ігуаїн, 29' (Дані Алвес)
0:2 Гонсало Ігуаїн, 60' (Дані Алвес)

Попередження: Леонардо Бонуччі, 21'; Фабіньо, 37'; Клаудіо Маркізіо, 58'; Джорджио К'єлліні, 69'

Монако: 1. Субашич - 2. Фабіньо, 19. Сідібе, 25. Глік, 5. Жемерсон - 10. Бернарду Сілва (38. Алмамі Туре, 81'), 7. Дірар, 14. Тьємуа Бакайоко (8. Жоау Моутінью, 66'), 27. Лемар (18. Жермен, 67') - 29. Мбаппе, 9. Фалькао

Запасні:  16. Де Санктіс - 6. Жорже, 24. Раджи, 33. Кардона

Ювентус: 1. Буффон - 23. Дані Алвес, 12. Алекс Сандро, 3. К'єлліні, 19. Бонуччі, 15. Бардзальї - 8. Маркізіо (28. Томас Рінкон, 81'), 5. П'яніч (18. Леміна, 89') - 21. Дібала, 9. Ігуаїн (7. Куадрадо, 77'), 17. Манджукіч

Запасні: 25. Нето - 4. Бенатіа, 26. Ліхтштайнер, 22. Квадво Асамоа

_____________________________________________________________________________

23:33. отже, "Ювентус" здобуває впевнену перемогу на виїзді. Гра у відповідь пройде 9 травня у Турині

90+3 хв. ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК!

90+1 хв. після подачі кутового Глік пробив ногою з лінії воротарського майданчика, але прямо в руки Буффону

90 хв. Буффон рятує "Юве" після удару Жермена головою. М'яч летів під поперечину

89 хв. третя заміна у "Юве". Замість П'яніча з'явився Маріо Леміна

88 хв. Моутінью виконав гостру подачу з правого флангу, але ніхто не дотягнувся до м'яча

82 хв. Глік виконав ідеальну передачу з глибини поля на Фалькао. Радамель прийняв м'яч, стоячи спиною до воріт, але не наважився на удар ножицями

81 хв. і у монегасків заміна. Алмамі Туре вийшов замість Бернарду Сілви

81 хв. замість Маркізіо вийшов Томас Рінкон

80 хв. К'єлліні помилився у воротарському майданчику, але й Фалькао не вдалося зачепитися за м'яч

77 хв. перша заміна від Аллегрі. Замість автора дубля Ігуаїна вийшов Хуан Куадрадо

75 хв. "Юве" повністю віддав ініціативу монегаскам. Але у господарів немає моментів біля воріт Буффона

69 хв. К'єлліні попереджений за гру ліктем проти Фалькао

67 хв. і одразу друга заміна у господарів. Замість Лемара вийшов Валер Жермен

66 хв. перша заміна монегасків. Жоау Моутінью міняє Бакайоко

61 хв. а це вже вагома заявка "Ювентуса" на вихід у фінал Ліги чемпіонів

60 хв. Ігуаїн у падінні замикає подачу Дані Алвеса

60 хвГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Ігуаїн

58 хв. Маркізіо попереджено за зрив атаки французів

55 хв. тут же Мбаппе виконав небезпечну прострільну передачу у воротарський майданчик, а К'єлліні вдало підставив ногу

54 хв. Субашич рятує ворота монегасків після потужного удару Маркізіо

47 хв. Бернарду Сілва вивів Фалькао на ударну позицію. Радамель пробив з восьми метрів - в руки Буффону

46 хв. монегаски розіграли м'яч у центрі поля

22:46. повертаємося на "Луї ІІ", де починається другий тайм

45 хв. у повільному темпі закінчується перший тайм. Перерва

38 хв. Дібала зі штрафного з 28 метрів пробив у руки Субашичу

33 хв. Лемар виконав гостру подачу, але Бакайоко з Фалькао до м'яча не дотягнулися

32 хв. Дані Алвес збив Сідібе на підступах до карного майданчика

29 хв. контратака "Юве". Дані Алвес феноменальний виконав пас п'ятою, а Ігуаїн ударом в дотик пробив під ліву стійку

29 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Ігуаїн

27 хв. Манджукіч невдало зіграв під час контратаки "Юве" чотири в чотири

26 хв. П'яніч замість удару виконує подачу в руки Субашичу

26 хв. небезпечний штрафний заробили гості. Близько 30 метрів до воріт

21 хв. Бонуччі ціною жовтої картки зупинив прорив Фалькао

20 хв. і ще чудовий момент у господарів. Глік виграв боротьбу у повітрі і пробив головою, але не влучив у ворота

19 хв. Мбаппе увірвався у карний майданчик справа і прострілив в центр - м'яч вибили захисники

18 хв. господарі поки атакують гостріше за "Юве"

16 хв. Буффоооооон! Рятує "Ювентус". Дірар справа виконує подачу на ближню стійку, куди увірвався Мбаппе і наніс удар в дотик. Буффон з трудом відбив м'яч

14 хв. Манджукіч б'є головою після подачі Маркізіо з правого флангу. М'яч летить в руки Субашичу

12 хв. гольовий момент у французів. Мбаппе б'є у дотик з 10-ти метрів. М'яч ловить Буффон

11 хв. швидкісна атака італійців. Дані Алвес отримує м'яч справа і в дотик подає на Ігуаїна. Гонсало не вистачило сантиметрів, щоб нанести удар

8 хв. Лемар подає - боротьба за м'яч і гості виносять сферу подалі від воріт

7 хв. перша вилазка монегасків на ворота Буффона закінчується кутовим

6 хв. кутовий у гостей. П'яніч подає - м'яч винесли захисники

4 хв. "Юве" взяв м'яч під свій контроль

21:45. гра почалась. Гості розіграли м'яч у центрі поля

21:42. тим часом, сьогодні вже відбулася одна півфінальна гра. У Лізі Європи "Аякс" розгромив "Олімпік" Ліон з рахунком 4:1: дивіться відео голів

21:42. команди з'являються на полі

21:31. роздягальня "Юве"(фото - uefa.com)

21:17. у розпалі розминки. До гри залишилось півгодини

20:45. зазирнемо у роздягальню "Монако"(фото - Facebook Monaco)

20:40. трохи більше години до початку гри. Команди вже прибули на "Луї ІІ"

14:59.  але якщо вдома "Монако" ще перемагає італійців, то на виїзді лиш раз зіграв унічию, програвши 6 матчів. Водночас, "Ювентус" не програє в Турині французам - 8 перемог і 3 нічиїх. Відтак, "Монако" сьогодні необхідна перемога

14:58. у "Ювентуса" далеко не найкраща статистика у Франції - 4 перемоги, 2 нічиїх і 5 поразок. Правда, і у монегасків не бездоганна домашня статистика з італійцями - 3 перемоги, 2 нічиїх і 1 поразка

14:50. сьогодні третє протистояння монегасків і "Старої синьйори" у Лізі чемпіонів. Два попередніх протистояння виграли італійці. У квітні 1998 року "Ювентус" здолав "Монако" у півфіналі (4:1, 2:3). До слова, тоді у фіналі італійці програли "Реалу", який з великою ймовірністю гратиме у фіналі й цього року. Позаминулого року "Юве" переміг французів у чвертьфіналі (1:0, 0:0)

13:31. Шановні футбольні вболівальники і читачі ONLINE.UA! Раді вітати вас на сторінці онлайн-трансляції першого півфінального матчу Ліги чемпіонів МОНАКО - ЮВЕНТУС