"Ювентус" зробив рішучий крок у фінал Ліги чемпіонів: опубліковано відео

Туринський "Ювентус" здобув переконливу перемогу над французьким "Монако" у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

Як повідомляє ONLINE.UA, гра у Монте-Карло завершилася з рахунком 0:2.

У першому таймі активніше почали господарі. Двічі на ударну позицію виходив Мбаппе, але обидва рази його удари потягнув Буффон.

А "Юве" реалізував перший же момент біля воріт монегасків. На 29-й хвилині контратака "Старої синьйори" увінчалася пасом п'ятою Дані Алвеса на Ігуаїна, а той ударом в дотик розстріляв ворота господарів.

Після голу гра повністю перейшла під контроль "Ювентусу".

Другий гол гості забили на 60-й хвилині. Знову Алвес віддав, а Ігуаїн забив.

Дивіться: Роналду встановив унікальний рекорд Ліги чемпіонів: опубліковано відео

Лиш наприкінці гри господарі створили декілька моментів, але Буффону вдалося зберегти ворота "на замку" і продовжити свою феноменальну "суху" серію у Лізі чемпіонів до 621 хвилини.

Гра у відповідь відбудеться 9 травня у Турині.

Нагадаємо, що у вівторок відбулася перша гра у протистоянні "Реалу" і "Атлетіко". Королівський клуб розгромив "індіанців".

Цікаво, що у 1998 році "Ювентус" переміг у півфіналі Ліги чемпіонів "Монако", а у фіналі грав з "Реалом", поступившись Королівському клубу з рахунком 0:1.

Дивіться: МОНАКО - ЮВЕНТУС Матч-центр