Україна - Нідерланди - 0-1: онлайн матчу Євро-2017

У першому турі юнацького Євро-2017 серед 17-річних футболістів збірна України зазнала поразки від команди Нідерландів.

ONLINE.UA вів онлайн-трансляцію матчу.

В іншому матчі групи D зустрічаються збірні Норвегії і Англії.

Раніше юнацькі збірні України та Нідерландів двічі зустрічалися між собою. У матчі відбору на Євро-2010 перемогли нідерландці (2:0), а у відборі на Євро-2011 була нічия (0:0).

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ-2017 U-17

Група D. 1 тур

Сесвете. "Светог Йосипа Радника"
Головний арбітр: Єнс Моє (Данія)

УКРАЇНА - НІДЕРЛАНДИ - 0:1

0:1 Ашраф Ель-Бушатауї, 61'

Україна: 12. Лтайф - 3. Слива, 4. Снурніцин, 15. Харжевський (к), 13. Малишкін - 18. Білошевський, 9. Ващішин - 10. Цитаішвілі (22. Мащенко, 53' (14. Тітаєвський, 78')), 11. Ісаєнко, 8. Кащук - 7. Супряга (17. Холод, 48')

Запасні: 1. Бабічин - 5. Сирота, 16. Волошин, 19. Куртяк

Нідерланди:  1. Схенделаар - 5. Пірі, 4. Баккер, 3. Давервелд, 2. Гертрейда - 8. Хасполат (10. Фаміліо-Кастільо, 53'), 11. Абухляль, 6. Ель-Бушатауї (к) - 14. Оостінг, 9. Бейтінк (17. Боаду, 32' (15. Мендонса, 60')), 7. Маллахі

Запасні:  16. де Кейзер - 12. Санкт-Яго, 13. де Хаас

______________________________________________________________________________

14:40. збірна України зазнає поразки у першому матчі на турнірі. У другому турі "синьо-жовті" зіграють проти Норвегії. Гра відбудеться 7 травня. Початок зустрічі - 15:00

80+4 хв. ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК!

80+1 хв. міг зрівнювати рахунок Ващішин, але пробив повз ворота

78 хв. вимушена заміна у нас. Мащенка міняє Микита Тітаєвський

76 хв. наші всією командою йдуть на штурм воріт Схенделаара

74 хв. Лтайф ловить м'яч після удару Абухляля

70 хв. кутовий у "помаранчевих". Оостінг подає - наші вибили м'яч

66 хв. наші намагаються йти вперед великими силами, але "помаранчеві" закривають усі зони в обороні

62 хв. у "синьо-жовтих" є близько 20-ти хвилин, щоб відігратися

61 хв. на жаль, пропускають наші хлопці. Влучний удар виконав капітан "помаранчевих" Ель-Бушатауї

60 хв. третя заміна у "помаранчевих". Замість Боаду, який зіграв менше 30 хвилин, вийшов Мендонса

58 хв. у другому турі наші хлопці гратимуть 7 травня проти Норвегії. Сьогодні "вікінги" зустрінуться з "родоначальниками футболу". Гра розпочнеться о 15:00

55 хв. капітан "помаранчевих" Ель-Бушатауї виконав небезпечний удар. На щастя - повз ворота

53 хв. не забарився з другою заміною і Сергій Попов. Вадим Мащенко змінив Цитаішвілі

53 хв. друга заміна у наших суперників. Фаміліо-Кастільо вийшов замість Хасполата

49 хв. третій за останні хвилини кутовий у нідерландців. Цього разу у Ель-Бушатауї не вийшла подача

48 хв. перша заміна у нас. Артем Холод вийшов замість Владислава Супряги

47 хв. ще один кутовий у "помаранчевих". Подає Ель-Бушатауї - м'яч вибили наші захисники

45 хв. перший кутовий у наших суперників. Оостінг виконує подачу, а Давервелд б'є головою - повз ворота

порушення правил: 2 - 7

40+1 хв. на цьому перший тайм завершено

40+1 хв. супермомент у "помаранчевих". Маллахі вискочив на ударну позицію і наніс удар в кут. Стійка рятує Україну

36 хв. ще одна атака нідерландців закінчується ударом. Маллахі пробив повз ворота

34 хв. Лтайф впевнено ловить м'яч після удару Хасполата

32 хв. вимушена заміна у "помаранчевих". Боаду вступає у гру замість Бейтінка

31 хв. вперше у гру вступає наш голкіпер Дані Лтайф, відбивши м'яч після удару Абухляля

26 хв. зазначимо, що на юнацькому Євро серед 17-річних футболістів команди грають два тайми по 40 хвилин

25 хв. більша половина першого тайму позаду. Поки що за моментами 1:0 на користь "синьо-жовтих"

22 хв. Абухляль зі штрафного б'є повз ворота

19 хв. Абухляль б'є повз ворота

17 хв. захисник блокує удар Кащука

14 хв. АААААА! супермомент у наших. Супряга б'є здалеку і нідерландців рятує поперечина

10 хв. у повільному темпі проходить гра

5 хв. наші футболісти активніше проводять стартові хвилини. Вже другий кутовий подає Кащук. Цього разу суддя фіксує фол Цитаішвілі в атаці

3 хв. наші заробили перший кутовий. Кащук виконує подачу, але боротьбу у повітрі виграють захисники

13:00. гра почалась

12:57. команди вже на полі. Слухаємо національні гімни

12:55. в еліт-раунді "синьо-жовті" почали з бойової перемоги над Швецією (2:1), у другому турі поступилися Франції (1:3), а у третій грі вирвали перемогу у Австрії (2:1), завоювавши путівку на чемпіонат Європи

12:55. у попередньому раунді наша команда грала у групі з Литвою, Туреччиною і Норвегією. Українці пройшли до наступного раунду, набравши лише 2 очки у трьох матчах. У першому турі наша команда зіграла внічию з Литвою (1:1), у другому поступилася Туреччині (0:1), а у третьому зіграла внічию з Норвегією (2:2). Наша команда була однією з кращих, що посіли треті місця у групах

12:55. збірна України під керівництвом екс-футболіста "Шахтаря" Сергія Попова потрапила на Євро-2017, пройшовши два відбірних турніри

12:42. тактичні розстановки

12:41. до вашої уваги стартові склади команд

10:15. Шановні футбольні вболівальники і читачі ONLINE.UA! Раді вітати вас на сторінці онлайн трансляції матчу першого туру чемпіонату Європи U-17 між юнацькими збірними України та Нідерландів