Збірна України невдало стартувала на Євро-2017

Збірна України серед футболістів до 17 років невдало почала чемпіонат Європи у Хорватії.

Як повідомляє ONLINE.UA, у першому турі "синьо-жовті" зазнали поразки в матчі з Нідерландами - 0:1.

У першому таймі українці мали відкривати рахунок на 14-й хвилині, але після удару Супряги м'яч потрапив у каркас воріт.

Наприкінці тайму стійка врятувала нашу команду після удару Маллахі.

Другу половину значно краще провели помаранчеві. Як наслідок, на 61-й хвилині капітан нідерландців Ель-Бушатауї відкрив рахунок в матчі.

Наприкінці зустрічі українці спробували влаштувати штурм воріт, але небезпечних моментів не створили.

У другому турі підопічні Сергія Попова зіграють 7 травня проти Норвегії.

Читайте: Шевченко розповів, як команда Абрамовича допоможе збірній України