Шахтар - Зоря - 3-2: онлайн чемпіонського матчу

Донецький "Шахтар" переміг луганську "Зорю" і достроково завоював золоті медалі чемпіонату України.

ONLINE.UA вів онлайн трансляцію матчу ШАХТАР - ЗОРЯ.

Дивіться: В чемпіонаті України забили автогол "всіх часів і народів": з’явилося відео

Нагадаємо, що у нинішньому сезоні "Шахтар" виграв три попередніх матчі з "Зорею".

На першому етапі "Шахтар" виграв домашню гру з рахунком 1:0, а у Запоріжжі переміг з рахунком 2:1.

Дивіться: Турнірна таблиця чемпіонату України 2016/17 з футболу

У матчі першого кола другого етапу "Шахтар" вдруге обіграв "Зорю" у Запоріжжі з рахунком 2:1.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. 29 тур

Харків. ОСК "Металіст"
Головний арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

ШАХТАР Донецьк - ЗОРЯ Луганськ - 3:2

1:0 Факундо Феррейра, 38'
2:0 Ісмаїлі Гонсалвеш, 52'
3:0 Іван Ордець, 55' (Ярослав Ракицький)
3:1 Ігор Харатін, 80'
3:2 Денніс Бонавентуре, 88'(Пауліньо)

Попередження: Євген Опанасенко, 37'; Ігор Харатін, 43'; Марлос, 73'; Даріо Срна, 86'; Бабенко, 86'; Денніс Бонавентуре, 90+1'

Шахтар: 30. П'ятов, 33. Срна (к), 18. Ордець, 44. Ракицький, 31. Ісмаїлі, 6. Степаненко, 17. Малишев, 11. Марлос (59. Зубков, 90+2'), 28. Тайсон (29. Алан Патрік, 74'), 10. Бернард, 19. Феррейра

Запасні: 26. Микита Шевченко, 2. Бутко, 5. Кучер, 66. Азеведо, 99. Бланко Лещук

Зоря: 1. Олексій Шевченко, 23. Шершень (2. Сухоцький, 56'), 99. Пилявський, 12. Форстер, 39. Опанасенко, 15. Калітвінцев, 4. Чайковський (к), 8. Харатін, 10. Ліпартія, 42. Бонавентуре, 11. Пауліньо

Запасні: 77. Чуваєв, 16. Ярмаш, 32. Качавенда, 36. Бабенко, 76. Шалфеєв, 17. Кадимян

__________________________________________________________________________________

18:55. ШАХТАР - ДЕСЯТИРАЗОВИЙ ЧЕМПІОН УКРАЇНИ

90+5 хв. не було у "Зорі" шансів врятувати гру. ЛУНАЄ ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

90 хв. чотири хвилини компенсував Можаровський

90 хв. поперечина рятує "Зорю" після класного удару Марлоса

88 хв. а це вже цікаво. Бонавентуре отримав м'яч від Пауліньо, втік від Алана Патріка і Степаненка, після чого відправив м'яч у сітку

88 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Бонавентуре

80 хв. гостра подача Калітвінцева з кутового. П'ятов відбив м'яч перед собою, а Харатін першим зреагував на відскок і розстріляв ворота "гірників"

80 хвГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Харатін

80 хв. перспективний штрафний у "Зорі". 25 метрів до воріт. Калітвінцев б'є - м'яч від стінки полетів на кутовий

76 хв. момент у "Зорі". Сухоцький вийшов один на один і пробив, не зближаючись з П'ятовим - вище воріт

74 хв. замість Тайсона на полі з'явився Алан Патрік

73 хв. попереджено Марлоса за фол проти Ліпартії

70 хв. фантастичну атаку марнують "гірники". Тайсон вийшов сам на сам, обіграв Шевченка і відкотив м'яч Степаненку. Тарас на замасі прибрав захисника, але його удар встиг заблокувати Шевченко

70 хв. донеччани проводять атака за атакою

63 хв. Шевченко рятує Зорю після виходу Феррейри віч-на-віч. Бернард намагався добити м'яч, але голкіпер випередив бразильця

55 хв. Ордець розстріляв порожні ворота, замикаючи прострільну передачу Ракицького

55 хвГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Ордець

54 хв. тепер можна вітати "Шахтар" з чемпіонством

53 хв. Тайсон з глибини віддав верхову передачу на Бернарда. Той прокинув м'яч повз Шершеня і пробив. Шевченко відбив м'яч перед собою, а Ісмаїлі вдало зіграв на добиванні

53 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Ісмаїлі

50 хв. відіграли 5 хвилин у другому таймі. Нічого цікавого. "Шахтар" тримає м'яч і не дає гостям розганяти контратаки

18:02. гра поновилась

45+1 хв. перерва - від чемпіонства "Шахтар" віддаляє лише 45 хвилин

45 хв. Бернард вискочив сам на сам, пробив у ближній кут, але Шевченко м'яч відбив

44 хв. перший тайм добігає кінця. Поки що гра повністю під контролем "гірників"

38 хв. Срна виконує передачу з глибини поля. Від Форстера м'яч полетів на Феррейру, а той в дотик пробив повз Шевченка

38 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ - Феррейра

27 хв. Срна виконує подачу справа, а Бернард в падінні пробив головою. Дуже неточно

24 хв. гостра відповідь луганчан. Бонавентуре відгукнувся на подачу на дальню стійку і пробив у дотик - повз ворота

22 хв. небезпечний штрафний у гірників. Б'є Бернард і влучає у стінку

18 хв. Форстер, падаючи у підкаті, зупинив м'яч рукою. Але Можаровський не наважився поставити пенальті

15 хв. поки без моментів. Та й натяків немає

6 хв. Калітвінцев виконує подачу з лівого флангу - Ордець вибив м'яч, випередивши форвардів Зорі

4 хв. перший момент у донеччан. Ракицький зліва кинув у прорив Бернарда, той виконав подачу на дальню стійку, а Ордець зряче бив у кут воріт, однак не влучив

2 хв. Шахтар почав контролювати м'яч з перших хвилин гри

17:00. гра почалась

16:57. лічені хвилини до початку гри

9:45. Шановні футбольні вболівальники і читачі ONLINE.UA! Раді вітати вас на сторінці онлайн-трансляції матчу 28-го туру чемпіонату України між "Шахтарем" і "Зорею"