Збірна України розгромлена Англією на Євро-2017: з'явились фото

|  Спорт   |   Читать на русском
Збірна України зазнала другої поразки поспіль

Юнацька збірна України зазнала другої поспіль поразки на чемпіонаті Європи з футболу серед гравців віком до 17 років.

Як повідомляє ONLINE.UA, українці не спромоглися нав’язати боротьбу англійським ровесникам, програвши 0:4.

Читайте: Шевченко розповів, як команда Абрамовича допоможе збірній України

Гру було вирішено ще до перерви: пропустивши на 20-й хвилині, підопічні Сергія Попова дозволили супернику ще двічі розписатись у воротах Джуніора Лтайфа. Причому британці забили два голи протягом чотирьох хвилин.

У другому таймі українці віднайшли свою гру і почали створювати небезпеку біля воріт суперника. Але чудово грав воротар англійців Джозеф Бурсік. Одного разу Англію врятувала штанга.

Тому єдиний гол після перерви забили знову англійці — відзначився Айдан Барлоу, що трьома хвилинами до цього вийшов на поле на заміну.

УЄФА Євро-2017. Хорватія

Англія U-17 – Україна U-17 – 4:0 (3:0).

Голи: Макікран (20), Брюстер (32), Санчо (36), Барлоу (69)

Англія: Берсик – Ейома, Гібсон, Макікран, Геї, Панзо, Фоден (Лоадер, 59), Оуклі-Бут (Барлоу, 66), Брюстер, Хадсон-Одої, Санчо (Сміт-Роу, 74).

Україна: Лтайф – Слива, Снурніцин, Супряга, Кащук, Ващишин (Волошин, 75), Ісаєнко, Малишкін (Куртяк, 41), Харжевський, Білошевський, Мащенко (Цитаїшвілі, 41).

Попередження: Снурніцин, 47. Цитаїшвілі, 61. Оуклі-Бут, 63. Кащук, 72. Слива, 74.

Суддя: Румшас (Литва).

7 травня. Сесвете. Стадіон "Йосип Раднік".

В іншій грі 2-го туру у групі D Нідерланди зіграли внічию з Норвегією 2:2.

Збірна України розгромлена Англією на Євро-2017: з'явились фото (1)

Реабілітуватись за дві поразки на Євро-2017 команда Попова матиме можливіть 10 травня, коли зіграє проти Норвегії. Нагадаємо, що у першому турі англійці здолали норвежців 3:1, тоді як "синьо-жовті" програли Нідерландам 0:1.

Збірна України розгромлена Англією на Євро-2017: з'явились фото (2)