Ювентус - Монако - 2-1: онлайн матчу і відео голів

Туринський "Ювентус" переміг французький "Монако" у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

ONLINE.UA вів онлайн-трансляцію на "Ювентус-Стедіум".

Нагадаємо, у першій грі "Ювентус" переміг "Монако" з рахунком 2:0.

Раніше лише два клуби вийшли у наступне коло Ліги чемпіонів після поразки у першій зустрічі на своєму полі. У 1996 році "Аякс" здолав "Панатінаїкос" в півфіналі (0:1 вдома, 3:0 в гостях), а у 2011 році "Інтер" переміг "Баварію" в 1/8 фіналу (0:1 вдома, 3:2 в гостях).

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/2 фіналу. Матч у відповідь

Турин. "Ювентус Стедіум"
Головний арбітр: Бйорн Куйперс (Нідерланди)

ЮВЕНТУС Турин, Італія - МОНАКО Франція - 2:1

1:0 Маріо Манджукіч, 33' (Дані Алвес)
2:0 Дані Алвес, 45'
2:1 Кіліан Мбаппе, 69' (Жоау Моутінью)

Ювентус:  1. Буффон - 23. Дані Алвес, 12. Алекс Сандро, 3. К'єлліні, 19. Бонуччі, 15. Бардзальї - 6. Хедіра (8. Маркізіо, 10'), 5. П'яніч - 9. Ігуаїн, 21. Дібала (7. Куадрадо, 54'), 17. Манджукіч

Запасні:  25. Нето - 4. Бенатіа, 26. Ліхтштайнер, 22. Квадво Асамоа, 28. Томас Рінкон

Монако: 1. Субашич - 24. Раджи, 19. Сідібе, 25. Глік, 5. Жемерсон - 8. Жоау Моутінью, 23. Менді (2. Фабіньо, 54'), 14. Тьємуа Бакайоко (18. Жермен, 78'), 10. Бернарду Сілва (27. Лемар, 70') - 9. Фалькао, 29. Мбаппе

Запасні: 16. Де Санктіс - 23. Менді, 34. Абду Діалло, 11. Каррільо

__________________________________________________________________________

23:35. ЮВЕНТУС - перший фіналіст Ліги чемпіонів

90+4 хв. ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК!

85 хв. 5 хвилин відділяє "Ювентус" від другого за три роки фіналу Ліги чемпіонів

82 хв. три м'ячі треба забити ще французам. Ви в це вірите? Я ні

75 хв. монегаски активізувалися, але Буффон відверто нудьгує

72 хв. грубо Глік зіграв проти Ігуаїна. Епізод тягнув на вилучення, але Куйперс не дав навіть жовтої картки

70 хв. Лемар вийшов замість Бернарду Сілви

69 хв. таки розмочив юніор Мбаппе ветерана Буффона. Передача з лівого флангу і Мбаппе з кількох метрів пробив повз Буффона у сітку

69 хвГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Мбаппе

67 хв. Мбаппе вискочив на побачення з Буффоном, але не зміг переграти голкіпера у ближньому бою

62 хв. все важче монегаскам створювати моменти. Хоча "Юве" і дає атакувати, але у французів зовсім немає гостроти

55 хв. міг Куадрадо забивати, але після його удару м'яч потрапив у ногу Жемерсону

54 хв. перша заміна у монегасків та друга у господарів. Фабіньо вийшов замість Менді, а Дібалу міняє Куадрадо

50 хв. повільний початок другого тайму

22:47. повертаємося на "Ювентус Стедіум", де починається другий тайм

45+1 хв. Куйперс дає свисток на перерву

45 хв. після розіграшу кутового Субашич кулаком відбив м'яч, але прямо на Дані Алвеса. Бразилець з 25-ти метрів ударом зльоту відправив м'яч у сітку

45 хвГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Дані Алвес

44 хв. Дані Алвес видав прекрасний пас на Дібалу. Аргентинець пробив у ближній кут, але Субашич відбив м'яч

37 хв. на ударну позицію вискочив Ігуаїн - пробив з 20-ти метрів. Субашич впевнено ловить м'яч

35 хв. тепер сумнівів щодо фіналісту вже немає. Залишається питання - чи пропустить Буффон і з яким рахунком завершиться гра

33 хв. Дані Алвес виконав подачу справа на дальній кут. Манджукіч пробив головою - Субашич відбив його удар. Але з другої спроби Маріо таки відправив м'яч у сітку

33 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Манджукіч

26 хв. моментіще у "Юве". Манджукіч вискочив сам на сам і пробив з 10-ти метрів. Субашич відбив м'яч ногою

21 хв. поки дуже багато помилок як у "Юве", так і у гравців "Монако"

15 хв. перший напівмомент у "Юве". Здалеку б'є Дібала - вище

10 хв. вимушена заміна у господарів. Замість Хедіри на поле вийшов Маркізіо

7 хв. здалеку б'є Фалькао - м'яч летить вище воріт

5 хв. супермомент у французів. Мбаппе б'є з гострого кута і стійка рятує Ювентус

2 хв. перша гостра атака гостей. Дірар зліва виконав небезпечну подачу, але Буффон не дозволив Фалькао виконати удар по воротах

21:45. гра почалася

21:38. все готово до початку зустрічі (фото - uefa.com)

21:29. до вашої уваги стартові склади команд

12:18. Шановні вболівальники і читачі ONLINE.UA! Раді вітати вас на сторінці онлайн-трансляції матчу ЮВЕНТУС - МОНАКО